גרפולוגיה - ילדים ובני נוער

Webydo

משמעות ההתפתחות הגופנית אצל ילדים 

אם ילדכם עולה בקרוב לכיתה א', מאמר זה ישפוך אור רב על משמעות ההתפתחות ההגופנית ואיך ניתן ללמוד כיצד לנהוג כאשר צצות שאלות לגבי העלייה לכיתה א'.
 

גרפולוג לבני נוער/בתי ספר

עורכים מסיבה לילדכם וחושבים על אטרקציה שונה ומפתיעה? הגעתם למקום הנכון. בסדנאות שעורך מרדכי הגרפולוג יש הכול מהכול לבני נוער, היכנסו והתרשמו מההמלצות.
 

גרפולוגיה - ילדים ובני נוער מציירים עצים

כידוע, אנחנו מציירים עצים כאשר מבקשים זאת מאיתנו בראיון עבודה. לעומת זאת ילדינו מציירים עצים מבלי שנתבקשו לכך, האם יש לזה משמעות? כמובן! היכנסו וגלו​

גרפולוגיה - כיצד ניתן לפנות לילד שלי?

הורים רבים מספרים לי שילדם פשוט לא מקשיב להם. לא משנה כבר הגיל, לילדים של היום יש רצונות משלהם ולנו ממש חבל על הזמן.. בכתבה זאת נלמד כיצד לפנות אליהם בשביל שבאמת הם ישמעו לנו.​

חמישה עקרונות בסיסיים לתקשורת עם בני נוער

עד כמה חשובה מידת ההקשבה והסבלנות שלנו לילדינו המתבגרים, את זה כולם יודעים. היכנסו לכתבה מרתקת זאת וגלו 5 עקרונות בסיסיים לתקשורת טובה עימם.

גרפולוגיה – כיצד משפיעה התזונה על כתב היד של ילדנו

 

הידעתם שתזונת ילדכם משפיעה על מצבם הלימודי? הידעתם שמאכלים

מסוימים גורמים להם להיות היפר אקטיביים? היכנסו לכתבה נפלאה זאת וגלו הכול.

גרפולוג – פענוח ציורי ילדים + דוגמאות

לפניכם מאמר מקיף ביותר בנושא פענוח ציורי ילדים. תוכלו ללמוד מה בודקים בציורי ילדים, מהם שלבי התפתחות הציור על פי הגילאים ועוד

גרפולוגיה - משמעות הצבעים בציורי הילדים

הידעתם שלצבעים חלק חשוב מאוד בחיי ילדינו? בכתבה מאירת עיניים זאת תוכלו ללמוד הכול על בחירת צבע כלשהוא על ידי ילדיכם ומה הדבר אומר עליו.

גרפולוגיה - מוכנות ילדינו לכיתה א'

הנה מגיע לו רגע האמת ואנחנו צריכים להחליט, האם בני/בתי בשלים לעלות לכיתה א', מה הם הפרמטרים הנכונים דרכם אנו בודקים נושא זה. דרך עיני הגרפולוגיה תוכל כתבה זאת להאיר את עיננו.

 

גרפולוגיה - פענוח ציורי ילדים – ציורי חיות

 

איזה חיה הילד שלכם אוהב לצייר? לאיזה חיה הוא הכי מתחבר? היכנסו וגלו מה החיה מספרת לנו על הילד שלנו. אתם יכולים גם לצייר ולבדוק את עצמכם!!

 

גרפולוגיה - פענוח ציורי ילדים - אבחון מצוקות

האם אתם מרגישים שילדכם נמצא במצוקה? האם שמתם לב שהוא מתהלך זעוף לאחרונה? יכול להיות שמשהו הכעיס אותו ואולי מציקים לו. היכנסו וקראו מדוע ילדכם נמצא במצוקה.

 

גרפולוגיה - הצבת גבולות לילדינו

 אכן הצבת גבולות לילדנו הינה מלאכה קשה עד מאוד עימה אנו חייבים להתמודד על תקן יום יומי. איך עושים את זה ועל מה עלינו לתת את הדגש, הכול בכתבה זאת.

 

גרפולוגיה - בודקים את המטפלת

אנו מפקידים את האוצר הגדול ביותר שלנו, את ילדינו, בידיה של מטפלת שלעיתים איננו מכירים אותה כלל, חוץ מהמלצה או שתיים שקיבלנו עליה. האם זה מספיק?

 

גרפולוגיה - ניתוח גרפולוגי לבני נוער ומתבגרים

במאמר זה תוכלו לללמוד מה בודק הגרפולוג בפענוח לבני נוער ואף ללמוד כיצד להתבונן בכתב ידם.

 

גרפולוגיה - זיהוי פחדים דרך הציורים

 

האם ילדכם אינו כתמול שלשום? האם אתם מזהים שינוי בהתנהגותו? האם הוא דיווח לכם שמישהו רוצה לפגוע בו? דרך ציורי ילדים תוכלו לדעת אם אכן יש אמת בדברים. 

 

 

גרפולוגיה – מותק הילד כועס!

כמה פעמים הרגשנו שילדנו שולטים בנו במקום שאנו נשלוט בהם? אם אתם רוצים ללמוד כיצד להחזיר את המושכות לידיכם ולהציב גבולות לילדיכם, היכנסו וקראו מאמר חשוב זה.

גרפולוגיה – לקויות למידה

מה נחשב ללקות למידה, מתי צריך לטפל ואיך. בכתבה זאת נלמד על כל התופעות הסובבות את ליקויי הלמידה וכיצד הגרפולוגיה נותנת לנו כלים להבין אותם.

 

גרפולוג לקייטנות

האם ידעתם שהילדים ובני הנוער מתחברים הכי הרבה לתחום הגרפולוגיה? הידעתם שהם אוהבים לשמוע על עצמם דברים, כמונו המבוגרים?

גרפולוגיה - ילדים יקרים, רואים לכם בעיניים!

העיניים שבציור ממחישות לנו המון על עולמו הפנימי של הילד. מה אומרות עיניים גדולות בציור? קטנות? שקועות? היכנסו לכתבה וגלו.

גרפולוגיה - בני נוער - נערים או "מתנערים"

גיל ההתבגרות הוא אחד הזמנים החשובים ביותר בחייו של כול אדם ובמאמר מיוחד זה תוכלו להבין את המשמעות האמיתית של גיל זה.

 

 

גרפולוגיה – אלימות בבית הספר ובגן

לא עובר יום בו אנו לא שומעים על אלימות פיזית ומילולית נגד ילדים ובין ילדים. אנחנו כבר לא יודעים כיצד לנהוג עם ילדינו ואיך לאבחן אם הם מועדים לפורענות. בכתבה זאת תוכלו לגלות רבות.

גיבוש צוות