האות א'​

 

הגרפולוגיה הנה תורת כתב היד עם סימנים מוסכמים בכל העולם, והיד שלנו הינה כלי מוטורי המאפשר לנו לפרש עולם עשיר ומורכב של האדם.  הדף עצמו הוא הכניסה לעולמו של האדם בעבר ובהווה ולכיווני מחשבתו.

 

כאשר אתם פוגשים אדם בעל כתב יד קטן, דעו לכם שלרוב הוא מצטייר כאדם אשר עולמו רגיש, חלש והססן. לעומתו, אדם שיכתוב בכתב יד גדול, יורה לנו הדבר על ביטחון עצמי. דרך כתב ידו של האדם ניתן להשליך לגבי פועלו.
 

 אבחון כתב היד עוזר לנו ללמוד על נבכי האדם מבחינה רוחנית, חברתית, חומרית, מינית וכדומה. חייבים לזכור שלא ניתן לצפות את עתידו של האדם מכתב ידו. לדוגמא: אדם המעוניין לפתוח עסק עצמאי, ניתן יהיה לראות אם התכונות הדרושות לכך נמצאות בכתב ידו וכך גם לכוון אותו.

 

האות א' ממונה על רגישות האדם, שאיפותיו ומטרותיו והיא מתחלקת לשני חלקים עיקריים:
 

א.     חצי העיגול  – מורה לנו על רגישותו, דרך פעולתו והתמודדותו של הכותב בחייו.

ב.     הקו – מורה לנו על השאיפות, היעדים והמטרות של הכותב.

 

  האות א' שלכם נראית כך –  אתם אנשים בעל נימוסים, טקטיים, בעלי משמעת עצמית, ביטחון עצמי, חוסר העזה, עובדים ע"פ הרגש ופחות שאפתנים.

 

    אם האות א' שלכם נראית כך –  אתם אנשים השואפים בכול כוחם להגיע אל היעדים והמטרות שהצבתם לעצמכם.

 

  

  אם האות א' שלכם נראית כך  –   אתם אנשים העומדים על הפרטים הקטנים ומדייקים בכול דבר, חסרי פשרות, חסרי גמישות, לעיתים יוצרים אווירה מתוחה ונהנים לחפור ולחדור לחייו של הזולת.

 

 

  אם האות א' שלכם נראית כך –  אתם אנשים נוסטלגיים, נהנים להתרפק ולהישען על העבר, זקוקים להמון רגש בחייכם ויש לכם יכולת עמידה חלשה מכיוון שתמיד אתם חושבים על העבר.

 

  אם האות א' שלכם נראית כך – חבר'ה, אתם אנשים ללא עמוד שידרה, בעלי תלות חברית ונפשית ושאיפותיכם לא מתממשות בשל רגשנות יתר.

 

 

  אם האות א' שלכם נראית כך  – אתם אנשים הנוהגים להתבודד ומן הסתם חוויתם משברים בחייכם. קיימים אצלכם פערים גדולים בין השאיפות לדרך הפעולה.

 

 

  אם האות א' שלכם נראית כך  – יש לכם בעיה ברגש, אתם לא מעוניינים לתת מעצמכם לאחרים וזאת משום שנפגעתם בחייכם מבחינה רגשית.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ב' שלכם.

 

תזכורת קטנה – לעולם אל תיקחו אות אחת וממנה תשליכו על פועלו של האדם. ישנם פרמטרים רבים בהם נעזר לאבחן אדם.

 

 

גיבוש צוות