גרפולוגיה אישית

Webydo

גרפולוגיה – אבחון כתב יד גרפולוגי – יעוץ אישי

 

מתי לאחרונה פינקתם את עצמכם בזמן איכות עם גרפולוג? מתי לאחרונה קיבלתם מידע מקיף ומהימן על פועלכם? רוצים לחוות את החוויה? היכנסו והזמינו.

 

גרפולוגיה – הכוונה מקצועית – יעוץ תעסוקתי

אחד הנושאים החשובים והמהותיים בחיינו קשור לבחירת קריירה. אנחנו מתלבטים רבות באיזה תחום תעסוקתי לבחור, האם העיסוק מתאים לנו באופן אישי, האם אנו מממשים את הפוטנציאל שלנו וכדומה..

 

גרפולוגיה – עד כמה מדוייק האבחון הגרפולוגי?

 

האם אתם חיילים משוחררים? סטונדנטים? מתלבטים לאיזה כיוון מקצועי או לימודי לפנות? אני מבטיח לכם שהכתבה הזאת תסדר לכם את הראש.

 

ניתוח גרפולוגי לזוגות

פגשתם את אהבת חייכם אבל אתם לא יודעים אם אתם באמת מתאימים זה לזו? אתם נשואים כבר שנים רבות ומעוניינים לעשות "אוברול" בזוגיות שלכם? היכנסו לכתבה זאת וקבלו את כול התשובות.

 

גרפותרפיה - טיפול דרך הכתב

הידעתם שהגרפותרפיה הינה נגזרת מתוך הגרפולוגיה, אשר דרכה נוכל לשנות באופן עקיף את תת המודע של האדם ובכך לגרום לשינויים רבים באישיותו?

 

גרפולוג – הכוונה מקצועית ולימודית

מה נעשה שנהיה גדולים? מה כדאי לנו ללמוד ובמה לעסוק? שאלות רבות אלו ימצאו את פתרונן בכתבה הבאה.​

גרפולוגיה – הכנה לראיון עבודה

 

הגעתם לראיון עבודה ולא ידעתם בדיוק מה הולך לקרות? לא בטוחים שתצליחו לעבור אותו כראוי?

 

גרפולוגיה – ניתוח גרפולוגי אישי

נמצאים בצומת דרכים בחייכם האישיים, הזוגיים והמקצועיים? חייבים לדעת כאן ועכשיו מה קורה אתכם? הגרפולוג מרדכי שרם 'יאיר' את דרככם!

גרפולוגיה – כיצד כותבים קורות חיים

 

הזמינו אתכם לראיון עבודה ונתבקשתם לכתוב בכתב ידכם, קורות חיים. האם אתם יודעים איך לעשות זאת? כמה מילים צריכות להיות בשורה? היכן למקם את החתימה?

 

גרפולוגיה - התאמה זוגית

האם אתם מתאימים? האם אתם יודעים לקבל אחד את השניה? היכנסו לכתבה מאירת עיניים זאת וגלו הכול על ההתאמה הזוגית שלכם.​

גרפולוגיה – ציורים ושרבוטי מבוגרים

שאלתם פעם את עצמכם למה אתם משרבטים כאשר אתם מדברים בטלפון? מה זה אומר עליכם, אם ציירתם לבבות, פרחים או אפילו מבוכים? לחצו כאן וגלו הכול על השרבוטים שלכם.

גרפולוגיה – נטייה מינית

חשבתם תמיד בלבכם ואף פעם לא העזתם לומר בקול... האם גם לי זה יכול לקרות? האם יש לי משיכה לבני המין שלי? ואם כן, איך בודקים זאת? היכנסו לכתבה זאת וגלו.​

גרפולוגיה – מי מסתתר בארון שלי?

בעידן המודרני שלנו אנו נוטים יותר לקבל את השונה ואת האחר, גם אם הם לא דומים לנו וחושבים כמונו. האמנם? במאמר הבא תוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות.​

גרפותרפיה – עשה זאת בעצמך

רוצים לדעת אם ניתן לשפר את אופייכם דרך כתב ידכם? רוצים לדעת איך מעלים את הביטחון העצמי דרך כתב ידכם? 

גרפולוגיה – משנים את כתב היד ומשתנים

 

הידעתם שעל ידי שינוי כתב ידכם, אתם יכולים להשתנות? נשמע מוזר? ממש לא! באמצעות הגרפולוגיה, ניתן לערוך שינויים גדולים מאוד בחיינו.

 

גרפולוג – מה תרצו להיות כשתהיו גדולים?

בכתבה הבאה תגלו תוך כדי משימה משעשעת את כול הפרטים לגבי הכיוון המקצועי שלכם. כול שעליכם לעשות הוא.. לכתוב מספר שורות ולגלות. בהצלחה​

גיבוש צוות