בודקים את המטפלת

 

 

חדשות לבקרים אנו שומעים על מקרים מזעזעים בהם מעורבות מטפלות ילדים במעשים אשר הדעת אינה מעלה. מקרים כגון אלו שראינו לאחרונה בטלוויזיה רק מחמירים והולכים ונראה על פניו שהעונשים שמקבלים אלו שכבר נתפסו בעיני המצלמה הנסתרת, אינם מרתיעים כלל וכלל. משמע, מצלמה נסתרת אינה יכולה לבוא במקום בדיקה גרפולוגית מקיפה, מהימנה ומעמיקה. 

 

 

מצלמה נסתרת יכולה להיות בחדר אחד או שניים, אך אין לדעת מה המטפלת עושה כשהיא לוקחת את הילד לחדר הרחצה על מנת לרחוץ אותו או לשטוף את פניו. המצלמה הנסתרת יכולה לבוא כתוסף לבדיקה אך לא במקום. לצערנו הרב, יותר משפחות מסתמכות על נתוני המצלמה מאשר על שירותי  הגרפולוג ולכן גם מגלות בדיעבד את ההתעללות על ידי התבוננות בסרט המצולם כאשר האירוע כבר חרט טראומה בנפשו של ילדם.

 

 

כל הורה רוצה לדעת שהוא מפקיד את היקר לו מכל בידה של מטפלת מסורה ואמינה, ולכן בחירת מטפלת היא משימה קשה ואחראית. בעקבות ריבוי המקרים בהם התגלה כי מטפלות נהגו באלימות כלפי ילדים או בחוסר אחריות, גובר הצורך של ההורים לבדוק את המטפלת באבחון גרפולוגי לפני כניסתה לתפקיד.

 

כלי מצוין, לא יקר וזמין הוא אבחון גרפולוגי, שמסייע להורים במציאת מטפלת טובה ואמינה וחוסך צער רב בעתיד. באמצעות אבחון כתב ידה של המטפלת ניתן לדעת אם קיימת בה נטייה לאלימות פיזית או מילולית, וגם ללמוד על תכונות אופי חשובות כמו: אמינות, גמישות, זמינות, כושר התמדה, רגישות, האם היא דמות בעלת גישה חינוכית, האם היא תהיה קשובה לצרכי הילד ועוד. פרמטרים אלה יתנו תמונה מדויקת על אופייה של המטפלת  ויסייעו לכם לבחור את המטפלת הנכונה והאמינה.

 

 

מה צריך לעשות?

כל שעליכם לעשות הוא לבקש מהמטפלת המועמדת למשרה לכתוב דף קורות חיים בכתב ידה ובשפת האם בלבד. את הדף שלחו אלינו לאבחון גרפולוגי. כעבור 48 שעות מרגע הגעת כתב היד תקבלו את התשובות.

 

הערה: חשוב לקבל את הסכמתה של המטפלת לביצוע אבחון כתב היד (המטפלת צריכה לחתום על הסכמה).

 

רוצים לבדוק האם המטפלת שבחרתם, אמינה? צרו עימנו קשר עוד היום. 052-6928897

גיבוש צוות