גרפולוג לילדי קייטנות

 

הדרך ללבם של הילדים ובני הנוער עוברת דרך סדנת גרפולוגיה!

מחפשים פעילות מיוחדת לקייטנה לילדים ולבני נוער? מחפשים משהו אחר ושונה שיאתגר את כולם? נשאלת שאלה: איך מעבירים לילדים ולבני הנוער פעילות קייטנה שמאתגרת גם את החשיבה? כיצד מגיעים אל ליבם של הילדים ובני הנוער מבלי לשעמם אותם? מהי הדרך לגרום להם לעצור מהמשחקים השגרתיים ולהתחבר לעצמם? משימה לא קלה, אך הניסיון שלנו מלמד שסדנת גרפולוגיה משעשעת ומדליקה יכולה לעשות את העבודה בגדול.

 

לדבר בשפה שלהם

הם קהל צעיר, סקרן ומאתגר. כדי להגיע אליהם, צריך לעניין אותם, ולדעת לדבר בשפה שלהם ובקצב המיוחד שלהם. לכן, כשמחפשים פעילות קייטנה לגיבוש הילדים ובני הנוער, צריך לחשוב על הפעלה מאתגרת וחדשנית, משעשעת וקלילה, מהנה ואינטלקטואלית.  במופע הגרפולוגי המיוחד לילדים ולבני נוער בקייטנה, מצליח מרדכי הגרפולוג בדרך קלילה וחברית לשבור את הקרח והדיסטנס ותוך זמן קצר לזכות בשיתוף פעולה מצד כולם.

 

מפעילים את הילדים ואת בני הנוער בקייטנה!

במהלך הסדנא מוזמנים הילדים ובני הנוער אל הלוח של מרדכי הגרפולוג. הם רושמים משפטים שונים ומרדכי מעודד אותם תוך כדי, לשאול שאלות ככול העולה על רוחם ומסביר להם המון דברים לקול צחוקם המתגלגל. כמו כן, מחלק מרדכי הגרפולוג דפים וצבעים לכול הילדים והם מתבקשים לצייר ציורים שונים (ציור של בית, עץ ופרחים, אהובה ועוד). בין הנושאים עליהם ניתן ללמוד מפענוח הציורים וכתבי היד:  חברות, נאמנויות, יחסים עם ההורים, משפחה, יחס למורים, אהבות ראשונות, וואצפ, מסנג'ר ומה שבינהם…  ועוד דברים שונים ומגוונים המעסיקים ילדים ובני נוער בחיי היום יום.

 

מה היתרון של גרפולוג לילדים ולבני נוער?

  • פעילות שונה וחדשה בעלת גירוי אינטלקטואלי.
  • פעילות המתאימה לכול הגילאים.
  • הפעלה המגבשת את הילדים ואת בני הנוער
  • סדנא משעשעת, מהנה ובעלת ערך מוסף.
  • הפעלה בעלת מכנה משותף רחב הנוגעת לכל אחד ואחת.
  • חוויה מקורית ומיוחדת שמשאירה חומר למחשבה.

 

חשוב לדעת – הפעילות מתבצעת באופן קליל, משעשע ובגובה העיניים, הגרפולוג אינו נכנס לפרטים אישיים והמגמה היא לבדר ולהעביר את המסר באופן ברור ופשוט.

 

צרו עמנו קשר עוד היום 052-6928897 ותבינו מדוע הילדים לא רוצים שמרדכי הגרפולוג יסיים את ההפעלה..
או לחלופין השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם במהרה.

 

גיבוש צוות