גרפולוגיה - מי מסתתר בארון שלי?

כיום, בעידן המודרני, אנו שומעים חדשות לבקרים על תופעה שמתעצמת והיא נישואין של בני אותו מין. כיום ישנה ההרגשה שהעולם פתוח יותר לקבל את השונה, האומנם?

 

הקושי העיקרי מתחיל ברגע שאחד מממכרינו/בני משפחתנו "יוצא מהארון". מה היא התגובה הראשונה שלנו? האם אנחנו מוכנים לקבל אותו כפי שהוא ? האם תכונה זאת תורשתית? דרך כתבה זאת נוכל לקבל כלים מעשיים וסימנים הניתנים לראות בכתב ידו של האדם ולברר האם דרך כתב יד נוכל לראות בברור שונות מינית של אדם.

 

נשאלת שאלה ותענו בכנות..אם הייתה גלולה אשר גורמת לאדם להיות "סטרייט" האם הייתם לוקחים אותה?

 

חשוב לציין שרוב האנשים עדיין מגדירים שונות מינית כמחלה ובמיוחד בני המשפחה הקרובים שמרגישים עצב, דיכאון, תסכול, קושי לקבל את השונה, אכזבה, רצון לשנות את המצב ועוד.

 

אפשר לערוך השוואה בין חייו של אדם הנמצא בארון לבין חייו מחוץ לארון. כמובן שהחשש הגדול במיוחד של ההורים הוא לאבד את הילד/ה מבחינה תקשורתית ולכן ברוב המקרים חייבים "לשחק אותה" בשביל לשמור על אש קטנה, אז איפה הגבול עובר? כיצד נוכל להבין את רחשי ליבו/ה של הילד/ה?

 

הסיבות העיקריות לשונות מינית והן:

1. גורם גנטי/מולד; מחקרים רבים מראים לנו שבשלבים מוקדמים של העובר כבר נמצאת התכונה המולדת. 2. השפעה של טראומה מינית – אדם עבר טראומה מינית וכתוצאה מכך החליט לשנות את המשיכה המינית שלו. 3. השפעה חברתית – הומו סקסואלי מפתה אדם סטרייט 'לעבור' לצד שלו.

 

על פי מחקרים שנערכו  ניתן להבין שיש כמות גדולה יותר ביחס של 1:8 של הומוסקסואלים ביחס  ללסביות. אני חייב לציין שברגע  שהתכונה הינה מולדת, כל הניסיונות של ההורים נכשלים מראש. זאת אומרת שמבחינה ביולוגית ישנו הורמון שנקרא טסטוסטרון ובזמן שהוא לא מאוזן בגוף ישנה אפשרות של שונות מינית אצל האדם.

 

ההגדרה העצמית של ההומו סקסואלי הינה בגילאים 19-23 ואילו אצל הנשים בגילאי 21-23 ה"יציאה מהארון" בד"כ אצל גברים היא בגילאי 28-32 ואילו אצל נשים הגיל הממוצע הוא 28.

 

את קבוצת ההומוסקסואלים ניתן לחלק ל- 3 חלקים עיקריים:

1. אנשים הנמצאים בתוך הארון.

2. אנשים הנמצאים מחוץ לארון.

3. אנשים שחוו טראומה מינית.

 

לחצו כאן וגלו את הסימנים הנסתרים בכתב היד

גיבוש צוות