גרפולוגיה - ציורים ושרבוטי מבוגרים

האם גם אתם מוצאים את עצמכם מידי פעם משרבטים, מקשקשים ומציירים לבבות ופרחים? אתם לא שונים מאחרים. שרבוטים וציורי מבוגרים הם דרך נוספת המסייעת להוביל אותנו לעולמו הפנימי של האדם דרך עיני הגרפולוגיה וללמד אותנו על תכונותיו ואופיו.

 

לשרבוט או לציור אין כללים ברורים כמו הכללים הברורים החלים על כתב היד ולכן על הגרפולוג מוטלת האחריות והמלאכה הרבה בפענוח הציור. אנשים רבים מרגישים נוח יותר לצייר בזמן עשיית דברים נוספים במקביל קרי; דיבור בטלפון, האזנה להרצאות, המתנה לדבר מה וכד' והציורים/שרבוטים/איורים הנפוצים הם "איקס מיקס דריקס" (מורה על אדם טקטי, מחושב, נוטה לקחת סיכונים אשר יכניסו "פלפל" לחייו) פרחים ולבבות (אדם ילדותי, רגשי מאוד, אוהב יופי ואסטטיקה, יכולה להיות לו לעיתים אף נתינה ללא גבולות) ועוד.

 

בשרבוטים וציורי מבוגרים שם לב הגרפולוג למבנה הקו ולזוויות. כך למשל, אדם אשר מצייר צורות הנדסיות כמו רבוע, מלבן, משולש וכדומה, משמעות הדבר שהוא נמצא בחיפוש אחר מסגרת. הדבר גם מעיד על תכונות אופי כמו: יעילות ,קפדנות, כושר ריכוז גבוה וקושי בהתלהבות. אדם המצייר פרחים ולבבות מורה לנו על נפש רומנטית, עליזות, שמחת חיים ואושר. עוד ציורים אותם ניתן לאבחן ובכך לעזור לנבדקים: ציור שמיים, ים וכוכבים, דרכו ניתן ללמוד רגש מול הגיון, ציור קערת הפירות המורה על מיניותו של האדם, ציור העץ ועוד.

 

מיקום השרבוט בדף

ישנה חשיבות גדולה גם למיקום השרבוט בדף, כך למשל:

 

אם שרבטתם/ציירתם במרכז הדף – אתם אנשים מוחצנים שצריכים שכול היום "יקרקרו" סביבכם. אתם שמים לב לפרטים הקטנים וצריכים המון "ספייס" בחייכם.

אם שרבטתם/ציירתם בצד שמאל  –  אתם אוהבים להתרפק על הנוסטלגיה ולחיות בעבר. קיימים בכם חששות ופחד מחשיפה – אתם בטח לא תגלו את כול מה שיש לכם בלב.

אם שרבטתם/ציירתם למעלה בדף – אתם אנשים רוחניים מלאי התלהבות ונוטים לעיתים "לרחף".

אם שרבטתם/ציירתם בתחתית הדף – אתם אנשים מאוד מעשיים, לא מפחדים להעביר ביקורת, אתם חזקים פיזית ומחוברים לקרקע. אתכם אי אפשר למצוא "מרחפים" באוויר.

 

לחצו כאן וגלו מה אומרים הציורים והשרבוטים שלכם.

 

 

 

גיבוש צוות