גרפולוגיה - מה תרצו להיות כשתהיו גדולים?

 

  

 

 

 

 

אתם נמצאים בצומת דרכים בחיים ולא יודעים באיזה מקצוע לבחור? אתם אחרי צבא ומתלבטים במה לעסוק ומה ללמוד? עובדים, אך עם זאת רוצים לעשות שינוי בתחום המקצועי? במאמר הבא נוכל ללמוד דרך משימה משעשעת גרפולוגית, איזה מקצוע מתאים לכם ובכך לסדר לכם את הראש!

 

רובינו עובדים או לומדים תחומים שפחות מתאימים לנו ולכן גם לא ממשיכים לעסוק בהם. נוצר מצב שאנו  מבזבזים גם את זמננו וגם את כספנו, לא חבל? בכתבה הבאה נוכל ללמוד על פי כתב ידנו,

 

בזמנכם החופשי קחו דף ועט וכתבו  לפחות  15 שורות  על דף חלק,  עם עט כדורי. תשתדלו לא להעתיק ולא לרשום שיר. כתבו כול מה שעולה במוחכם ופשוט תזרמו.

 

מקצועות האומנות, היופי והאסתטיקה

אם כתב ידכם הינו בין היתר, עגול, מקושט, בעל אזור אמצעי ועליון מפותחים, בעל רווחים  גדולים בין המילים והשורות,  לאות ש' יש "בלון" גדול, והוא לא אחיד ולא מאורגן – אנו מציעים לכם לפתח קריירה במקצעות כגון: עיצוב פנים, ספרות, תכשיטנות, איפור וקוסמטיקה, אופנה, גרפיקה ממוחשבת, משחק, שירה, יצירה, אומנות, ציור ופיסול.

 

 

מקצועות ההוראה

אם כתב ידכם הינו בין היתר, בעל אזור כתיבה עליון מפותח, כתב יד גדול, סימני הפיסוק כתובים במקומם, כתב ברור ומאורגן, הרווחים  בין המילים והשורות יהיו תיקנים, האות ג' יורדת למטה, האות ע' (לרוב) כתובה בדפוס – אנו מציעים לכם לעסוק באחד  מהמקצועות הללו: הדרכת נוער, הוראה, גננות, קלינאי תקשורת, הדרכת קבוצות ועוד.

 

 

 

המקצועות הריאליים

אם כתב ידכם מאופיין בסימנים הבאים: כתב יד פשוט, בעל אזור עליון מפותח, אחיד, לחץ כתב בינוני, זוויתי, האות ת' עולה כלפי מעלה וזווית הכתב ישרה – אנו מציעים לכם להיות רופאים וגם במקצועות הבאים תוכלו לעשות קריירה מרשימה: התנהלות עם כספים, כלכלה, מחשבים, הנה"ח, הי טיק, רפואה, עריכת דין, מערכות מידע, תקשורת מחשבים, הנדסה  ועוד.

 

 

 

המקצועות הטכניים

אם כתב ידכם לא מאורגן ולא ברור, בעל אזור עליון ותחתון מפותחים, רווחים משתנים בין השורות והמילים, כתב יד גדול וכאשר הופכים את הדף וממששים את הכתב לחץ הכתב חזק? שמחו בחלקכם, אתם ברי המזל שיודעים לעשות הרבה כסף מעבודת כפיים ולכם אנו מציעים לפצוח בקריירה במקצועות כמו: חשמל, אינסטלציה, שיפוצים למיניהם, נגרות, קבלני בניין, מכונאות רכב ועוד..אל תדאגו.. הכי הרבה כסף עושים כאן!!

 

 

מקצועות השירות

אם יש לכם כתב יד עגול, מחובר, מסודר ובדרך כלל בעל זווית כתיבה ימנית ואתם חושבים שאתם תותחי מכירות ומסוגלים למכור קרח גם לאסקימוסים, זה ממש יכול להיות. לכם אנו מציעים בין היתר, להיות מוקדנים, מוכרים, מלצרים ומזכירות/רים.

 

 

מקצועות הניהול

אם כתב ידכם גבוה וצר, האזור העליון והתחתון מפותחים, בעל מבנה קמרוני, זוויתי ובעל זווית ישרה – אנו ממליצים לכם לרוץ מיד להיבחן למשרות של מנכלים, מנהלי תפעול, מנהלי משמרת, מנהלי כוח אדם וכדומה.

 

 

מקצועות השיווק

אם כתב ידכם מחובר באופן סמוי, זוויתי, אזור עליון ותחתון מפותחים והאות ד' נראית כמו מקור – לכם אנו ממליצים להיות עיתונאים, תחקירנים, יחצנים ואנשי שיווק.

 

 

המקצועות האלטרנטיביים

אם כתב ידכם מעושר, בעל אזור עליון ואמצעי מפותחים, לא קריא במיוחד והאות ט' מפותחת – אנו ממליצים באופן חד משמעי להיות מיסטיקנים, אסטרולוגים, כירולוגים, נומרולוגיים, ואף להתעסק ברפואה אלטרנטיבית והוליסטית.

 

 

כפי שאני תמיד רושם, אין לראות בכתבה זו כתחליף לייעוץ עם מומחה כלשהו. כמובן שאין להשתמש בה על מנת לאבחן אדם. אבחון מקצועי חייב להיעשות על ידי גרפולוג מוסמך ומנוסה.

 

 

גיבוש צוות