גרפולוגיה - הכנה לראיון עבודה

  

 

 

 

 

אנו רואים כיום עליה משמעותית אצל המעסיקים המציבים מבדקים גרפולוגיים כאלו ואחרים כחלק מהתנאים אותם עוברים מרואיינים בראיון עבודה.

 

המועמדים לעבודה בוודאי מכירים את מבחן העץ המפורסם, ציורי פרחים ועוד. נראה שבידיו של הגרפולוג הכח להחליט איזה אדם יועסק ולאיזה תפקיד הוא מתאים ויתרה מכך – אפילו האם לפטר עובד מסויים או לא.

 

מדוע המעסיקים סומכים כל כך על דעת הגרפולוג?

משום שאבחון גרפולוגי לראיון עבודה הינו כלי יעיל מאוד, לא פולשני, אשר כמעט ובלתי אפשרי לרמות בו. זהו כלי שאת תוצאותיו ניתן לקבל באופן מיידי עם אחוז טעויות נמוך מאוד והוא זול יותר בהשוואה לכלים אחרים.

 

איך להכפיל את הסיכויים להתקבל לעבודה?

כפי שלא הייתם לוקחים לראיון עבודה חולצה מקומטת מלאת כתמים, כך לא תרצו לעבור אבחון גרפולוגי לראיון עבודה שעלול לגרום לכם להראות באור שלילי. רבים לא יודעים כי ראיון העבודה מתחיל עוד לפני שדפקתם בדלת. עליכם לשווק את עצמכם בכל רגע (גם ברגעים מביכים). זכרו ששיווק טוב משמעו לא להסתיר את המגרעות של המוצר, אלא, לא לייחס להם חשיבות רבה מצד אחד ולהעצים את התכונות החיוביות מאידך.

 

מכוון שבארצנו הקטנטונת אין היצע רב של מקומות עבודה ושוק מחפשי העבודה רק הולך וגדל, עליך להיות טוב יותר מהמתחרים שלך שבוודאי בניהם תמצא יותר מוכשרים, יותר מצליחים, עם יותר נסיון, יותר צעירים וגם יותר יפים.

 

איך גרפולוג יכול לעזור לי להתקבל לעבודה

גרפולוג יכול לעזור לך לדעת היכן המגרעות שלך והיכן המעלות שלך ובאמצעות כלים רבים יעזור לך להדגיש את הייתרונות שלך. כולנו יודעים שכאשר עושים משהו בפעם השנייה זה כבר לא מלחיץ כמו בפעם הראשונה – קל וחומר בפעם החמישית והעשירית. לכן, כאשר אדם עובר מבדק גרפולוגי, בביתו, בסודיות מוחלטת כאשר לתוצאות המבדק אין כוח להזיק לו בכל צורה שהיא אלא רק להועיל לו הוא יכול להשתחרר ולהציג בפני העולם את מי שהוא באמת – האדם המוכשר שכל מעסיק צריך בעסק שלו.

 

גרפולוג טוב יעזור לך להוציא את העובד המוכשר החוצה.
מרדכי שרם – גרפולוג מכין לראיון עבודה הוא הבחירה הנכונה.

 

רוצה לדעת עוד?

מרדכי שרם – גרפולוג מכין לראיון עבודה. צרו עימנו קשר ונשמח לעזור לך להתקבל לעבודת החלומות שלך.

 

 

גיבוש צוות