סדנאות וערבי גיבוש לעובדים ומנהלים 

Webydo

גרפולוג לערב גיבוש I ערבי גיבוש

המחשבה לערוך ערב גיבוש מלווה תמיד עם המון סימני שאלה. מדוע להתאמץ ולערוך ערב שכזה, מה הערב ייתן לנו עוד. במאמר זה תבינו את כל היתרונות של עריכת ערב גיבוש עם גרפולוג.

גרפולוג – סדנאות גיבוש למנהלים

גיבוש צוות מנהלים הוא תהליך לא פשוט. כול אחד מגיע מהמקום שלו, עם האג'נדה שלו וכן... גם עם 'קצת' אגו. על ידי סדנא בגרפולוגיה תלמדו כיצד לגבש גם את המנהלים.

גרפולוג – רעיונות למסיבת פרישה

מחפשים פעילות מרתקת למסיבת פרישה? הגעתם למקום שיספק לכם את כול הרעיונות הכי מדליקים שיש..

גרפולוג – ערב גיבוש לעובדים

רוצים לקרוא את סיפורו של אורי, מנהל חברת הייטק ידועה? היכנסו והבינו הכול על ההתלבטויות שלו.

גרפולוג – מסיבת פרידה

מחפשים רעיון יצירתי למסיבת פרידה? רוצים שהמסיבה תהיה מלאת תוכן, ברמה גבוהה ובעלת ערך מוסף? אם תלחצו כאן, תגלו שהגעתם למקום הנכון.

גרפולוג – סדנאות גיבוש – לחברות – לעובדים – גיבוש צוות

הגיע הרגע המיוחל ובמקום עבודתכם שחררו לכם את התקציב לפילות גיבוש, כעת רק נותן למצוא את הסדנא שתתאים במיוחד לחבר'ה שלכם ובשביל זה אנחנו כאן!

גרפולוג – ימי גיבוש לעובדים

לצאת ליום גיבוש, אין יותר כייף מזה. נשאלת השאלה מה בוחרים לעשות בו? סדנא מדליקה בגרפולוגיה יכולה לפתור לכם את כול הבעיות.

גרפולוג – סטנד אפ גרפולוגי

סטנד אפ גרפולוגי? מה זה אומר? מה קשור סטנד אפ לגרפולוגיה? אם אתם שואלים את השאלות הללו, אתם בכיוון הנכון! היכנסו וקראו הכול על סטנד אפ גרפולוגי לאירוע שלכם.

גרפולוג – סדנא מנצחת

מהי סדנא מנצחת - סדנא בה מתקיימים כול האלמנטים של בידור, צחוק, שיתוף פעולה בין הנוכחים לגרפולוג והכי חשוב.. טיפים מיוחדים שיוכלו להקנות לכם חיים טובים יותר.

גרפולוג לאירועים מיוחדים

רוצים לדעת מה קורה אתכם בכול תחומי החיים? רוצים להעניק לחברים שלכם מתנה שווה ליום הולדת? בכתבה הבאה תוכלו לגלות את כול התשובות.

סדנאות בגרפולוגיה – לומדים עם הטובים ביותר

סדנאות בנושא הגרפולוגיה יכולות לשדרג את הערב אותו תכננתם לעובדים ולתת להם את ההרגשה שהם יוצאים מהערב עם כלים מעשיים לחיים.

גיבוש צוות