סדנא מנצחת 

בסדנא המיוחדת אותה מעביר הגרפולוג מרדכי שרם תילמדו להכיר את עצמכם דרך כתב ידכם דרך חתימותיכם וגם דרך ציורים ושרבוטים בנושאים כמו: את מי אתם באמת אוהבים? מה התכונה הכי חזקה שלכם ואפילו האם אתם מתאימים לתוכניות ריאליטי.

 

מכון הגרפולוגיה "פלאי הגרפולוגיה", מציע מגוון רחב של הפעלות המתאימות למגוון רחב של קהלי יעד. לקבלת הצעת מחיר משתלמת, התקשרו עוד היום!!

 

פענוח חיי האהבה: באמצעות הגרפולוג מרדכי שרם תוכלו לרכוש כלים מידע והמון "טיפים" להבנת חיי האהבה, הזוגיות והמיניות שלכם – באיזה אות/אותיות בודקים אותן, תבינו מהי תקשורת בן זוגית וכיצד ניתן לשפר אותה, תדעו האם אתם באמת מאוהבים, תלמדו באיזה אות בודקים את המיניות, ועוד.

 

פענוח חתימות: בעזרת הגרפולוג תוכלו להבין מה אומרת החתימה שלכם, האם אתם חותמים נכון או רק "מקשקשים", האם זו החתימה המתאימה לאישיותכם, חתימה ש"עולה" למעלה, מה היא אומרת וגם זאת ש"יורדת" למטה…

 

כסף וקריירה: באמצעות בדיקת כתב היד, תדעו במה כדאי לכם לעסוק, האם אתם עוסקים במקצוע המתאים לכם, האם אתם "תקועים" בעבודה מטעמי נוחות, האם אתם יודעים "לעשות" כסף, האם יש לכם פוטנציאל להתקדם ועוד.

 

בריאות: מה מצב בריאותכם ומה עליכם לעשות כדי להרגיש טוב יותר. הגרפולוג מרדכי שרם מעניק "טיפים" גרפותרפיים ומייעץ בשאלות כמו האם אתם צריכים להעלות את מספר המשקפיים, מה מצב הגב שלכם, האם כדאי לכם להתחיל דיאטה ועוד.

 

איך זה עובד?

 

במהלך הסדנא יוזמנו המשתתפים ללוח שעליו: ירשמו, יחתמו, יציירו וישרבטו. מרדכי הגרפולוג יערוך לכל אחד מהמשתתפים ניתוח אישי קצר (באופן כללי ומבלי להיכנס לפרטים אישיים מידי..), ואף יסביר על ידי מתן דוגמאות, כיצד ניתן לראות את הדברים. בשלב מאוחר יותר של הערב, יקבלו המשתתפים דפים עליהם יתבקשו לצייר ציורים (ציור קערת הפירות המפורסמת, ציור שמיים ,ים וכוכבים, ציור הכד, ציור הארנק ושטר של 100$ ועוד). אשר בעקבותם מרדכי הגרפולוג יסביר, ידגים ויראה לכל אחד ואחד כיצד ניתן להכיר את עצמנו דרך הציור.

 

כלים, הומור וצחוק

 

הגרפולוג מרדכי שרם מעביר את ההרצאה במשך כשעתיים קלילות, בדרך המשלבת הומור, גירוי אינטלקטואלי, משחק והקניית ידע וכלים לשימוש בחיים היומיים. זוהי הפעלה קלילה, מעצימה, מגבשת, מעשירה ובעלת ערך מוסף – ההופכת כל אירוע לחוויה מיוחדת במינה. אנו ממליצים ליצור עמנו קשר על-מנת להתאים את ההפעלה באופן אישי לאירוע שלכם.

 

מתאים לכל אירוע

 

ערבי גיבוש/זוגות
מסיבות רווקות/רווקים

ימי הולדת

ערבי נשים

 

רוצים לשמוע עוד פרטים? התקשרו עכשיו 052-6928897 ותענו בחמימות רבה.

גיבוש צוות