גרפולוגיה - סדנאות גיבוש - חוויות אישיות 4

  

 

 

"צהריים טובים". כך נפתחה שיחת הטל' אותה קיבלה מזכירתי במשרד. הבחורה מאחורי הקו מסרה שהיא רוצה לקבל פרטים לגבי סדנת גיבוש אותה היא רוצה לערוך לבעלה בעוד כשבועיים בצפון הארץ.

 

מזכירתי מסרה לה את כול הפרטים הנחוצים והגב' מהצפון סגרה את הערב.

 

הגיע מועד מסיבת יום ההולדת ואני יצאתי לדרכי לצפון, לנהריה. כאשר הייתי במרחק של רבע שעה מהעיר, קיבלתי שיחת טל' ממזכירתי שהייתה נסערת מאוד ואמרה לי שלפני כשתי דקות התקשרה אליה הבחורה שהזמינה, על מנת לבטל את הערב. מה קרה? השתוממתי, היות וכבר הייתי קרוב מאוד לעיר.

 

מזכירתי שהייתה עדיין נסערת מסרה לי שהנ"ל התקשרה ואמרה לה שהיא מבטלת את הערב משום שלביתה התינוקת עלה החום באופן פתאומי והיא נאלצת לבטל את הערב ולקחת את ביתה לבית חולים.

 

הרגעתי את מזכירתי ואמרתי לה שהיות ואני נמצא כבר ממש קרוב, אני אגש לבית, אולי יש שם מישהו שיגיד לי לאיזה בית חולים היא הלכה ואולי אוכל להגיע לשם על מנת להתפלל לשלום ביתה.

 

כעבור מס' דקות הגעתי למקום. היה זה בית פרטי אשר היה חשוך. נשמעו נביחות כלב מהבית ואני חששתי מעט, אך אזרתי אומץ וצלצלתי בפעמון. לא היה מענה ולאחר מס' שניות חזרתי על עקביי. מולי בשביל התקדם גבר. "שלום", אמרתי לו, "האם אתה מכיר את גב' דלית?", "ברור שאני מכיר אותה", הוא ענה, "זאת אשתי". שמחתי מאוד ושאלתי אותו לאיזה בית חולים לקחו את ביתו התינוקת? "לא דובים ולא יער", ענה לי הבחור. "ביני לבין דלית התגלע ויכוח סוער ובעטיו היא צלצלה לכול המשפחה וביטלה לי את !!

 

אני הייתי בהלם! סיפרתי לו שאני גרפולוג מהמרכז אשר הגיע להיות מוקד ההפתעה ביום ההולדת שלו. עוד מסרתי לו שאשתו התקשרה ממש ב"דקה ה- 90" על מנת לבטל את הערב ושזה ממש לא בסדר.. הבחור שאל אותי לשכרי אשר נקבע וכאשר נקבתי בסכום, הוא שלח את ידו לכיסו, גרד חפיסת שטרות ונתן לי את הסכום במלואו.

 

"זה מגיע לך", הוא אמר. "אתה לא אשם. אתה עשית את חלקך והגעת. זו אשתי שלא הייתה בסדר ובמיוחד בזה שהיא סיפרה סיפור הזוי על ביתנו". הודיתי לו ונשארתי לנתח את כתב ידו – לפחות שהוא ייהנה מהערב..

 

מסקנה: אם שוברים – משלמים!

 

לחצו כאן לעוד חויות מסעירות.

גיבוש צוות