סדנאות גיבוש - חוויות אישיות 5

הריצה קדימה של החיים מביאה אותנו לעיתים לטעויות שלעיתים אין מהם דרך חזרה. במקרה הנ"ל מזל שהדרך חזרה הייתה קצרה.

 

שמעו סיפור שכך היה: הטלפון צלצל במשרד והמזכירה הרימה השפופרת וענתה. מעבר לקו בקע קול נשי עדין וביישן ששאל האם הגיע למרדכי שרם הגרפולוג. המזכירה ענתה שאכן כך הוא והבחורה בעלת הקול העדין ביקשה לברר לגבי שהיא אמורה לארגן לאמהות הגן בו לומדת ביתה.

 

השיחה קלחה והמזכירה החלה להסביר ולתת פרטים אודות ערב נשים בסגנון סטנד אפ גרפולוגי אותו אני מעביר ושכל הנשים יוצאות שונות לאחר סדנא זאת מכפי שהן הגיעו והכי חשוב הוא, שבמהלך הערב כל אחת מהנשים לוקחת את הטיפים שלה לבן זוגה ומשתפת אותו עימהם. הקול הנשי המשיך ושאל שאלות שאם אין בן זוג והמזכירה ענתה שאני מחלק כלים מעשיים כיצד למצוא בן זוג אמיתי.

 

לאחר השיחה בה העבירה מזכירתי את מהות הסדנא היא הגיעה לשורה התחתונה ולשאלת השאלות: כמה זה עולה? המזכירה ענתה לה תחזיקי חזק נראה לי שאת צריכה לקחת 'משכנתא' לערב זה. כמובן שמזכירתי צחקה, זה ברור לא?

נשמעה דממה והמזכירה הרגישה את המתח באוויר, לאחר שאמרה לבעלת הקול העדין את עלות הערב האישה נדהמה ואמרה זה הכול? טוב, שכנעת אותי, אני רוצה לסגור תאריך לערב נשים.

 

המזכירה רשמה את הפרטים של האישה הצעירה בעלת הקול המלטף וטרחה לחזור כמובן על כול הפרטים (כתובת, טלפון, מועד  ושעה) לשביעות רצונה המלאה של הלקוחה.

 

באותו היום סיפרה לי המזכירה שלתאריך שנקבע יש ביקוש לא קטן והיא סגרה לי עוד פעילות לאותו יום, לקבוצת נשים אחרת באותו כיוון נסיעה בצפון הארץ.

 

באותו יום הייתי צריך לתכנן היטב את נסיעתי כדי לא לבזבז זמן מיותר. הגעתי ליעד הראשון והתקשרתי למזכירה בעודי נמצא ליד פתח הבית כדי לוודא האם זאת הכתובת הנכונה לערב הראשון. משום שלא שמעתי שום רעש שבוקע מאחורי הדלת. הרגשתי שמשהו מוזר קורה כאן והרמתי טלפון לאשת הקשר. מסתבר שהטלפון שנמסר לי היה טעות במספר והמזכירה הבינה שעשתה טעות. היא התקשרה לאשת הקשר שארגנה את ערב הנשים והתברר שהם עברו למקום אחר ופשוט שכחו ליידע את מזכירתי לגבי הכתובת החדשה. המקום האחר היה אמנם במרחק של 10 דקות נסיעה, אולם אני בהחלט נכנסתי ללחץ כאשר הגעתי ולא מצאתי אף אחד.

 

בעלת הקול הנשי והעדין התבררה כבחורה מאוד נחמדה, אך שכחנית. היא פשוט שכחה שהיא העבירה את הערב למיקום אחר ולא טרחה ליידע אותנו.

 

מסקנה –  "לא 'קול' הנוצץ, זהב הוא"!!

 

גיבוש צוות