סדנאות גיבוש גרפולוגי - חוויות אישיות​

זאת לא הפעם הראשונה שאני מוזמן לערב גיבוש אשר נערך במסעדה. בד"כ אני תמיד מקדים על מנת לפגוש את אשת/איש הקשר אשר הזמינו אותי לסדנת הגיבוש שלהם.

 

במקרה הנ"ל הגעתי למסעדה ואשת הקשר לילך לחצה את ידי בחוזקה והזמינה אותי להצטרף אליהם. הייתה לי הרגשה לא כל כך טובה כבר בתחילת הערב, אולם הייתי חייב לזרום ולהראות שאצלי הכול סבבה. לילך הזמינה אותי לשבת איתם לאכול היות והם איחרו וסדנת הגיבוש תתחיל רק מאוחר יותר.

 

בלית ברירה הצטרפתי לשולחן שלהם. בד"כ אני לא נוהג לאכול לפני הפעילות אולם לילך ביקשה מהמלצרית לגשת אליי ולברר עימי מה אני רוצה להזמין. סירבתי בנימוס, אולם כל הנוכחים  קראו בקול גדול שאצטרף אליהם.

 

לאחר שכולם סיימו את הארוחה פניתי ללילך על מנת שנוכל להתחיל את הפעילות. במסעדה היה רעש רב והיה קושי גדול ביותר לרכז ולפקס את כולם. למרבית המזל מספר המשתתפים בסדנת הגיבוש לא היה גדול במיוחד והכימיה הייתה טובה. כולם שיתפו פעולה ונהנו מאוד.

 

היה אפילו קטע מצחיק שמישהו מהמסובים במסעדה רצה להשתתף וניגש ללוח לחתום את חתימתו, הסברתי לו שזאת הפעלה שלא מיועדת לכל המסעדה.

 

כאשר סיימתי את ההרצאה הזמנתי את כל הנוכחים לשאול שאלות הקשורות בנושאים שדברנו, כמובן שלכולם היה מה לשאול והם פשוט לא רצו שערב הגיבוש יסתיים ושאני אלך.

 

מבחינתי סדנת הגיבוש הייתה מוצלחת מאוד, אולם לאחר מס' ימים התקבלה במשרדנו שיחת טלפון ממזמיני ערב הגיבוש לגבי תשלום הארוחה במסעדה.

 

המזכירה ממכון פלאי הגרפולוגיה דברה עם לילך אשר הסבירה לה שאני הזמנתי אוכל במסעדה ולא טרחתי לשלם בעבורו. מזכירתי הייתה המומה. לילך רצתה להוריד לה מתשלום ההרצאה בטענה שכל הקבוצה אספה סכום של כסף עבור ההזמנה שלי.  מה שהטריד את לילך זה שלא הצעתי להשתתף בסכום בעבור הארוחה. היא כנראה שכחה שהיא זאת שהזמינה אותי….

 

הבעיה נפתרה לאחר מס' בירורים כאשר המנהלת של אותה חברה חזרה אלינו והתנצלה על אי ההבנה. היא מסרה שהתשלום לערב הגיבוש ישולם במלואו וביקשה שנשכח מכול העניין.

 

מסקנה – אם אתם לא רוצים להזמין את האמן לארוחה, אל תאחרו!!!

 

לחצו כאן לקריאה נוספת על חוויות נוספות..

גיבוש צוות