גרפולוגיה - סדנאות גיבוש -חוויות אישיות 2
  

 

 

לפני כחודש ימים הוזמנתי למסיבת רווקות שמחה במיוחד. הבחורה בטלפון מסרה לי בשמחה שהכלה הינה בחורה "בוגרת" בת 40 שנישאת בפעם הראשונה. "אני מקווה מאוד שהערב יהיה מהנה, אני תולה בך את כול הצלחת הערב", כך היא אמרה וסגרה איתי את המועד והמקום למסיבת הרווקות וסדנאות גיבוש.

 

כאשר הגעתי למקום המיועד, שמעתי את מצהלות המסיבה כבר מבחוץ, נכנסתי וראיתי שהבית מלא בנשים צוחקות וצוהלות שהתאספו וכאשר התודעתי אליהן, מסרו שהן מחכות לי בקוצר רוח. הייתה זו קבוצה שמנתה כ- 20 נשים ואני שמחתי מאוד שאוכל ללמד אותן את רזי הגרפולוגיה.

 

הערב התחיל לקול מצהלותיהן וכאשר הזמנתי מס' נשים ללוח על מנת שיחתמו את חתימתן, ההיענות הייתה רבה. סיפרתי לכול אחת מעט על עצמה ואיך ניתן לראות את הדברים,  כאשר הגיעה הכלה ללוח וחתמה, ראיתי משהו מוזר, אך עדיין לא התייחסתי, "איך זה יכול להיות"? שאלתי את עצמי.

 

הערב זרם ושוב הזמנתי קבוצה נוספת של נשים שתגענה ללוח על מנת לרשום משפט מסוים. כמובן שהכלה  הייתה בין הראשונות (מגיע לה, זו מסיבת רווקות שלה) ושוב הדבר חזר על עצמו. שמתי לב שהאות ס' כתובה אצלה הפוך (כמעין לב הפוך- הסגירה של הס' למטה). לא ידעתי מה לומר לה ובטח לא לעיני ולאוזניי כולן.

 

הרי אנו יודעים שכאשר האות ס' רשומה באופן כזה, הדבר מעלה את החשד לגבי הרגשתה כלפי בן זוגה. איך אוכל לומר לה זאת, או לשאול אותה לגבי זה?

 

לכול מחיאות כפיים של הבנות הערב הסתיים בהצלחה מרובה ואני כמובטח, ישבתי עם הכלה ישיבה אישית, על מנת לתת לה פענוח גרפולוגי קצר.

 

כאשר היא כתבה (והפעם זה היה על דף ולא על הלוח) ניתן היה לראות בבירור ובמספר מקומות שהאות ס' כתובה הפוך. לא יכולתי להתאפק ובפרטיות שנוצרה העזתי ושאלתי אותה לגבי רגשותיה כלפי בן זוגה. הן צריכה את להינשא בעוד מס' ימים, הייתכן ואת עדיין לא סיימת "להתאבל" על קשר קודם? היא לא כול כך הבינה על מה אני מדבר ואז אמרתי לה שהאות ס' כאשר היא כתובה באופן כזה מורה, בין היתר, על כך שמשהו חריג קרה לה בתחום הרגשי. האם נפרדת לאחרונה ממישהו אהוב ובאופן פתאומי, שאלתי אותה. היא היססה לרגע ואז אמרה לי שדמעות בגרונה… כן… הכלבה האהובה שלי מתה בתאונת דרכים לפני מספר ימים.. לא ידעתי אם לצחוק או לבכות ובכול מקרה הצעתי לה ממחטה.

 

מסקנה – גם חיות קרובות מאוד לליבנו ומשפיעות על כתב ידינו...

 

לחצו כאן לקריאה נוספת מחוויותי האישיות..

גיבוש צוות