סדנאות גיבוש - חוויות אישיות

מזה כ- 18 שנים אני עורך מופעים, הרצאות, ערבי גיבוש וסדנאות גיבוש. ההחלטה לשתף אתכם בחוויותיי האישיות התעוררה לאחר מספר אירועים משעשעים (ומשעשעים פחות) אותן חוותח בערבי גיבוש וסדנאות גיבוש.

 

היה זה בוקר נחמד ורגוע כאשר התקבלה השיחה במשרדנו. מאחורי הקו נשמע קולו של גבר אשר ביקש את גדעון. טעות במספר, אמרה מזכירתי וסגרה את הטל'.

 

לא עברו דקות ספורות ושוב הטל' צלצל עם אותה בקשה – מבקשים לדבר עם גדעון. מזכירתי הבינה שיש כאן עניין יותר עמוק וניסתה לברר מהיכן נובעת הטעות.

 

האיש מאחורי הקו מסר לה שהוא מעוניין לערוך ערב גיבוש לצוות שבמשרדו, הוא נכנס לאחד האתרים בהם אף אני מפורסם והתקשר לטל' אותו הוא ראה. הסתבר שהוא ביקש אמן אחר לסדנת יוגה, אולם מזכירתי "התפלפלה" איתו והחלה לספר לו בשבחי הגרפולוגיה ואמרה לו שכנראה שלא "במקרה" הוא צלצל פעמיים והתעקש, אלה כך צריך להיות הדבר והוא צריך להזמין את מרדכי הגרפולוג לערב גיבוש אותו הם מעוניינים לערוך.

 

האדם הנחמד שהתקשר התגלה כעורך דין גדול ומפורסם מהמרכז, אשר לא הצליח לעצור את הפתעתו לגבי הגילויים עליהם סיפרה לו מזכירתי.

 

גאולה מזכירתי, הרשימה אותו מאוד והוא החליט להזמין אותי לערב גיבוש אותו הוא והצוות שלו החליטו לערוך במסעדה יוקרתית בתל אביב. כמובן שהיא מייד ביררה את כול הפרטים על מנת למנוע אי נעימות. וכאשר סיפרה לעורך דין את המקרה הקודם, הוא צחק צחוק גדול ואמר שאצלם זה לא יקרה. הם התרשמו מאוד ממרדכי הגרפולוג ומאוד ירצו שיבלה במחיצתם ויאכל יחד איתם, טרם תחילת ההרצאה..

 

הערב הוכתר כהצלחה גדולה. צוות עורכי הדין נהנה מאוד ולמרות חששי בשל היותם רציניים ואנשי העולם הגדול, הם שיתפו פעולה, חתמו, ציירו וצחקו עד אין סוף.

 

הם התרשמו מאוד כיצד ניתן לגלות דברים על עצמם דרך ציור שנראה לכאורה תמים, כמו ציור שמיים, ים וכוכבים או ציור האגרטל המפורסם. כמו כן הם התפקעו מצחוק שגילו מה ציור קערת הפירות אומר עליהם וכאשר הם גילו איזו אות ממונה על נושא המינות, הם לא הפסיקו לשרבט אותה בכול פינה ו"להשוות" עם החברים.

 

מסקנה – כל 'טעות' במספר אינה נגרמת בטעות. יש לרדת לשורש העניין ולא לוותר.

 

לחצו כאן וקראו על עוד חוויות משעשעות.

גיבוש צוות