גרפולוג - ניתוח גרפולוגי לזוגות

ניתוח גרפולוגי זוגי הוא אבחון הבודק את מידת ההתאמה בין בני הזוג. בעידן האינטרנטי בו זוגות נפגשים בדרכים וירטואליות, חשיבות אבחון זה רק הולכת וגדלה.  באבחון גרפולוגי זוגי מצליב הגרפולוג את שני כתבי היד במטרה לקבל תוצאה מהימנה ביותר לגבי התאמתם של בני הזוג.

 

ניתוח זוגי מאפשר לדעת עוד לפני שנכנסים לקשר מי הוא באמת בן/ת זוגכם (תכונות אופי), מהם סימני האזהרה שכדאי לתת עליהם את הדעת, כיצד תוכלו להימנע משגיאות חוזרות, היכן נקודות התורפה או נקודות החיבור בקשר ביניכם ועוד.

מה כבר לא נכתב על זוגיות, התאמה זוגית, מיניות, בגידות ואהבות.. ועוד כמה ייכתב.

 

מידי יום אנו שומעים וקוראים על סיפורים מרגשים בהם שני בני זוג מכירים ומחליטים כהרף עין וללא מחשבה נוספת ש"זהו זה" והיא ה"אחת שלי" והוא ה"אחד שלי", ה"נפש התאומה", "הזיווג הקוסמי" ועוד. כעבור מס' חודשים/שנים, בתוספת ילד/ילדים, הזוג המאוהב נואשות מתגרש בקול תרועה גדול אשר הכניס המון מצלצלין לכיסיהם של עורכי הדין. כאן הגרפולוגיה נכנסת לתמונה באמצעות הגרפולוג, על מנת להעניק לבני הזוג ראייה נוספת ומעמיקה אודות הזוגיות שלהם.

     

האם אתם מתאימים?

ניתוח גרפולוגי זוגי הוא אבחון הבודק את מידת ההתאמה בין בני הזוג. בעידן האינטרנטי בו זוגות נפגשים בדרכים וירטואליות, חשיבות אבחון זה רק הולכת וגדלה. בניתוח גרפולוגי זוגי מצליב הגרפולוג את שני כתבי היד במטרה לקבל תוצאה מהימנה ביותר לגבי התאמתם של בני הזוג.

 

מה בודקים?

ניתוח גרפולוגי זוגי מאפשר לגרפולוג לדעת עוד לפני שאתם נכנסים לקשר מי הוא באמת בן/ת זוגכם (תכונות אופי), מהם סימני האזהרה שכדאי לתת עליהם את הדעת, כיצד תוכלו להימנע משגיאות חוזרות, היכן נקודות התורפה או נקודות החיבור בקשר ביניכם ועוד. בין הדברים אותם מודד ה-גרפולוג בניתוח גרפולוגי זוגי: האם קיימים סימנים בולטים לאינטראקציה בין בני הזוג. במידה ומתגלים קשיים במערכת היחסים המשותפת האם ניתן יהיה להתגבר עליהם, האם ניתן להימנע מחיכוכים מיותרים ועוד.

 

למי מתאים ניתוח גרפולוגי זוגי?

ניתוח גרפולוגי זוגי מיועד גם לזוגות ותיקים הנקלעים למשבר ביחסיהם. באמצעותו ניתן לדעת האם אפשר לשנות את התנהגותו של בן/ת הזוג והאם ניתן להיחלץ ממשבר הקיים בזוגיות.

 

זכרו: כאשר אדם מאוהב הוא חש לעיתים פגיעות וחוסר ביטחון היות והוא מופעל על ידי אימפולסים פנימיים עד אשר הוא מגיע לאיזון פנימי בהמשך הקשר.

 

מה צריך לעשות? 

אם ברצונכם לבדוק את כתב ידכם ואת כתב ידו של  בני זוגכם לשם עריכת התאמה זוגית או אם אתם מעוניינים להצטרף למועדון החברים שלנו ולהכיר את בן זוגכם העתידי – עליכם למלא את השאלון האישי ולכתוב מספר שורות בכתב ידכם על עצמכם ועל העדפותיכם.

 

לחצו כאן וגלו האם אתם מתאימים.. ואם כבר אתם מתאימים.. לחצו כאן וגלו לאן תיסעו בחופשתכם הבאה.

 

 

גיבוש צוות