לאן תסעו לחופשה הבאה?

מתי יצאתם פעם אחרונה לחופשה מלאי אנרגיות ובידיעה שנסעתם למקום שהכי התאים לכם? אכן, כל אחד מאיתנו יוצא מידי פעם לחופשה, אולם ברוב המקרים אנחנו מרגישים מרוקנים כשאנו חוזרים ממנה, מדוע? כיצד נוכל לדעת באיזה טיול לבחור? האם לטוס לפריז, תאילנד או לדרום אפריקה?

 

במשימה הבאה תוכלו ללמוד לאן כדאי לכם לטוס לחופשה הבאה שלכם. בזמנכם החופשי, קחו דף ועט וציירו כלי טייס. לאחר מכן, קראו את התשובות ובדקו, לאן כדאי לכם לנסוע לחופשה הבאה?

 

בציור של כלי הטייס תוכלו ללמוד מי מכם הוא בעל מעוף ויצירתיות, מי לוקח יוזמה ומוציא לפועל את המסלול המתאים לכולם ומי מעדיף את החופשה בארץ ולא בחו"ל. אז קדימה רוצו לארוז את המזוודות!!

 

אם ציירתם מטוס ממריא, אתם טיפוסים אופטימיים הנהנים לכבוש כול מטרה שאתם מציבים לעצמכם. לכם מתאים לקחת תרמיל ומקל ולהתחיל לחרוש את תאילנד, לטייל ביערות, בחופים ובאיים ולעשות בנג'י.

 

 

אם ציירתם מטוס נוחת, אתם מרגישים שאתם חייבים להתמלא באנרגיה בחופשה הבאה שלכם ולכן מתאים לכם לנסוע לקלאבים של "הכול כלול" באילת, לאכול כל היום, לעשות בטן גב בבריכה, לא לזוז מטר ובלי הרפתקאות מיותרות.

 

 

 

אם ציירתם מסוק אתם אנשים רגשניים ש'מתעלפים' ממחוות רומנטיות. אז קדימה עלו על טיסה לעיר האורות הרומנטית, פריז, טפסו למגדל אייפל והציעו נישואים לבחירת לבכם.

 

 

אם ציירתם חללית אתם טיפוסים "מרחפים" שמחפשים את עצמם וגם הצד הרוחני שלכם מאוד דומיננטי. לכם כדאי לטוס להודו, לנחות באיזה מקדש או אשראם בג'אפור, לשבת ישיבה מזרחית, למלמל "אוםםם" ולא לדבר חודש. מה אתם אומרים, תצליחו?

 

 

אם ציירתם טיל אתם אנשים בעלי מוטיבציה ויכולת אלתור ברמה גבוהה, אתם אוהבים לטוס למקומות רחוקים ומתכננים את הטיול שלכם, כולל היעדים והזמנים,  שנה מראש. לכם יהיה מאוד מתאים לטוס לכיוון דרום אמריקה, אלסקה, אוסטרליה ועוד.

 

 

אם ציירתם אש יוצאת מהטיל אתם טיפוסים שאוהבים לצאת "סולו" לטיול תרמילאי. אתם עצמאיים בשטח, חייבים לראות תוצאות מידיות ולא רואים אף אחד ממטר. לכם לא משנה לאן לנסוע, העיקר שאתם עם עצמכם.

 

 

להזכירכם, אין לראות בכתבה זו כתחליף לייעוץ עם מומחה כלשהו וכמובן שאין להשתמש בה על מנת לאבחן אדם. עניין הכתבה הוא למטרת שעשוע בלבד. אבחון מקצועי חייב להיעשות על ידי גרפולוג מוסמך ומנוסה.

 

מרדכי שרם גרפולוג מומחה, מנהל מכון גרפולוגיה, מאבחן ומאמן אישי, עורך ערבי שיבוש וסדנאות גיבוש למנהלים, לחברות ולארגונים.

גיבוש צוות