גרפולוג - אבחון כתב יד - יעוץ אישי

מרדכי הגרפולוג הגה את רעיון אבחון כתב יד גרפולוגי טלפוני, למען אנשים שזמן בשבילם שווה כסף. באבחון גרפולוגי אישי על פי ניתוח כתב יד בטלפון, תוכלו לקבל תוך דקות ספורות מרגע קבלת כתב ידכם במשרדנו, (אם דרך המייל או אם בדואר), ניתוח גרפולוגי אישי בן כשעה וכל זאת בשיחת טלפון אחת.
 

לאלו שכן מוצאים את הזמן, ניתן להיפגש עם מרדכי הגרפולוג לאבחון בן כשעה. כמו כן, נשארת תמיד האופציה לניתוח גרפולוגי מעמיק, המתקבל מודפס כחוות דעת גרפולוגית, ומלווה בשיחה אישית בת כשעה וחצי עם מרדכי הגרפולוג. פגישה טלפונית אישית – חוויה מקורית וחדשנית.

ועכשיו במבצע מיוחד למגיעים דרך האתר: פגישה אישית (או טלפונית) בת כשעה עם הגרפולוג מרדכי שרם, 500 ש"ח בלבד במקום 700 ש"ח!!

 

מה בודקים בפענוח כתב יד גרפולוגי?

בפענוח גרפולוגי אישי על פי ניתוח כתב יד, בודקים הכול.

 

באמצעות אבחון כתב יד יכול הגרפולוג לגלות תכונות אופי שונות והוא מאפשר "הצצה" פנימית אל המתרחש בתוככם ואל הדברים (התכונות) שאינכם מודעים להם כלל.

 

בגרפולוגיה מאמינים כי אדם אינו יכול לשנות את כתב ידו מבלי להשאיר סימנים המעידים על כך, ולכן ניתן לגלות לא רק את אופיו של האדם, אלא גם ללמוד על עברו.

 

האבחון הגרפולוגי חולש על כל תחומי חיינו ומספק תשובות לגבי מניענו (גם הנסתרים ביותר) ואישיותנו על כל אפיוניהם. כך ניתן לקבל מבט עמוק וברור בנוגע לכל החסרונות והיתרונות שלנו.

 

בשונה מאבחונים פסיכומטריים או פסיכולוגים, הגרפולוגיה אינה תלויה בהתרשמות המאבחן, אלא בניתוח כתב היד, ולכן תוצאותיה הן אחידות ומהימנות.

 

איך מתכוננים לאבחון גרפולוגי?

אין דרך להתכונן לאבחון גרפולוגי וגם לא צריך. הגרפולוג "קורא" אותנו כמו מתוך ספר פתוח.

לא כדאי לנסות לשנות את כתב היד או לחקות כתב יד של מישהו אחר, כי זה רק פוגע באמינות ובמיוחד לאור העובדה שלא ניתן לסלף את הכתב לאורך כל המבחן.

 

אז על מה ידבר אתכם הגרפולוג?

איך האישיות שלי – אבחון גרפולוגי בודק תכונות אופי כמו ביטחון עצמי, אינטליגנציה, אינטואיציה, יכולת תפיסה, כושר לימוד, אמינות, פטפטנות, הססנות, שליטה עצמית, טוב לב, שאפתנות ועוד.

 

מה עם מערכת היחסים שלי – אבחון גרפולוגי אישי בודק את מערכת היחסים הזוגית: מה מהות הקשר ביניכם לבין בן/בת זוגכם, האם אתם מפרים או מפריעים אחד לשני, האם הקשר הוא טוב ומוצק או שמא אתם נמצאים בשלב של מיצוי היחסים, באיזה מצב נמצא בן/בת – זוגכם במערכת היחסים, האם אתם נוטים להפגין רגשות, האם אתם סגורים, ספונטניים, אנוכיים, דוברי אמת, נוטים להתפרצויות מילוליות/פיזיות, רגישים/פגיעים, מהם נטיותיכם המיניות ועוד (ניתן לעשות דיאגנוזה לשני בני הזוג במטרה לבדוק התאמה / אי התאמה ביניכם).

 

איזה מקצוע מתאים לי – אבחון גרפולוגי בודק התאמה לעבודה והאם היא מעניקה תחושת סיפוק. לאנשים המחפשים עבודה, האבחון האישי יכול לסייע במציאת כיוון תעסוקה המתאים לאופיים.

 

מה עם חברים ומשפחה – אבחון גרפולוגי אישי בודק כיצד אתם פועלים בתוך מסגרת חברתית, מה ניתן לשנות אצלכם ומה צריך לשמר. האם אתם עקשנים ונוטים לומר את המילה האחרונה או שיש לכם נטייה לוותר ולהתפשר בחברת אנשים הקרובים לכם, כמו כן אבחון גרפולוגי אישי בודק את מערכת היחסים שלכם במשפחה: עם ההורים, הקרובים ועוד.

 

בודקים גם בעיות בריאות – כן. אבחון גרפולוגי אישי בודק גם את מצבנו הבריאותי והוא יכול להצביע על רגישיות כמו: אבנים בכליות, אפילפסיה, בעיות בנשימה, אימפוטנציה (אין אונות), הורמונאליות לא מאוזנת (נשים), דלקות חניכיים ואוזניים, מגרנות, מחלות מעיים, סינוסיטים, כאבים בשכמות, גב תחתון ועוד. חשוב לציין – אבחון זה אינו מחליף בדיקות רפואיות הנחוצות במקרים אלו.

 

רואים שאתם אינטליגנטים – אבחון גרפולוגי בודק את רמת האינטליגנציה של האדם, את יושרו ואת אמינותו.

 

איך זה הולך?

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את כתב ידכם סרוק למייל:   shrem2626@gmail.com  והאבחון הגרפולוגי בדרך אליכם. אבחון גרפולוגי אישי נמשך כשעה בין אם הוא מתקיים בפגישה אישית עם הגרפולוג או בשיחה טלפונית. כמובן שניתן לקבל את האבחון מודפס לנוחיותכם, תוך כדי שיחה עם הגרפולוג, אשר במהלכה תקבלו תדפיס עם תוצאות הבדיקה, הכוונה והמלצות.

 

רוצים לדעת אם יש לכם ביטחון עצמי? לחצו כאן

 

רוצים לדעת כיצד כותבים נכון קורות חיים? לחצו כאן

 

גיבוש צוות