האות ב'

 

 

צחוק הגורל הוא שהשיר הידוע שנכתב ע"י נעמי שמר ז"ל לפני שנים רבות, מתחיל במילים: "א' אוהל" ורק אח"כ, "ב' זה בית"… האם נעמי שמר ידעה אז משהו שאנחנו לא ידענו?
 

הגרפולוגיה מספקת לנו תשובות רבות אודות כול מצב בו אנו נמצאים בחיינו. בין הנושאים החשובים ביותר נמצא הבית שלנו. ע"י האות ב' ניתן לבדוק כיצד אנו מרגישים בבית שלנו, האם קיימת בבית אנרגיה טובה, האם אורחנו נהנים להגיע אלינו, מה מרגישים ילדנו בבית, איך המצב בבית משפיע על הקריירה שלנו, על הזוגיות שלנו ועוד.
 

חשוב לציין כמובן שלא רק ע"י אות אחת מסתמכים, אלה ע"י מכלול סימנים אותם בודק גרפולוג מומחה.
 

במפגשיי עם אנשים ובעת מסירת חוות דעת גרפולוגית, אני נתקל לא מעט במצבים בהם הכותב נמצא במצב של חסימה בחייו האישיים וניתן לראות השלכה לכך ממצבו בבית.
 

במקרים רבים אני מוצא לאחר תשאול של הכותב שהדרים בבית (אם הנוכחים ואם אלו שגרו שם בעבר), עברו טראומה כל שהיא כגון: גירושים, מוות פתאומי, מחלות ועוד. עלינו לדעת שהקירות סופגים את האנרגיה ומשליכים זאת על דרי הבית.
 

במאמר זה אנסה לשפוך מעט אור ולתת טיפים עליהם צריך להקפיד לפני קנייה/השכרה של דירה/בית.

ביתו של האדם הוא משכנו ומן הראוי לתת דגש רב לנושא אנרגיית הבית. אנו מתעכבים על קניית מוצרים מודרניים ומשקיעים את מיטב כספנו בהם, אך לא שמים לב לנושאים הרציניים יותר. הבית שלנו הוא מקום בו אנו נמצאים רוב זמננו ואף מגדלים בו את ילדינו.
 

ע"י הדוגמאות הבאות תוכלו להבין מה אתם מרגישים בתת המודע שלכם כלפי הבית ואיך אתם משדרים זאת. האם האורחים שלכם נהנים לבוא אליכם, האם יש אנשים המגיעים אליכם ומשאירים אנרגיה שלילית ועוד.

 

כפי שציינתי, בגרפולוגיה האות "ב" היא הממונה על הבית והיא מראה לנו את תחושות האדם לגבי הבית שלו ע"פ הדוגמאות:

 

האות ב' מורכבת משני חלקים

 

  -  אם האות ב' שלכם נראית כך – (שימו לב לקימור של הב' למעלה), אתם מגוננים יתר על            המידה על בני ביתכם וקיים בכם פחד להוציא לפועל משימות מחשש שתיפגעו מכך.

 

 

     - אם האות ב' שלכם נראית כך – אתם אנשים שמרגישים כול דבר. אם יזיזו לכם את האגרטל מימין לשמאל, אתם מייד תרגישו. כמו כן,  אתם ביקורתיים כלפי עצמכם וכלפי הסביבה.

 

  - אם האות ב' שלכם נראית כך – אתם אנשים טכניים שנהנים לעבוד בתוך הביית ולסדר דברים. חשוב לכם מאוד הצבת גבולות במסגרת הבית ואבוי לילדכם אם יעלו עם הנעליים על הספות. כמו כן, עשייתכם באופן כללי הינה טכנית. מה דעתכם להכניס קצת רגש?

 

   - אם האות ב' שלכם נראית כך – אתם חיים ב"לללנד", ב"שאנטי". טוב לכם בבית ולא הייתם עוברים לשום מקום אחר. עליכם נכתב: "ביתו הוא מקדשו". הבית שלכם מסודר לעילא ולעילא ואתם נהנים רק מההתבוננות בו.

 

- אם האות ב' שלכם נראית כך – אתם מלאי סקרנות ויש לכם גישה מקורית ויכולת ראיה חדה במיוחד. עם זאת אתם מאוד קנאים לבני הזוג שלכם וקשה לכם לפרגן ולקבל את דעתם של אחרים. ככול שהלולאה גדולה יותר, כך אתם קנאים יותר. תתחילו להרגיע!!..

 

 

- אם האות ב' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי תפיסה מהירה ויכולת הפעלת שיקול דעת ברמה גבוהה. לא חסר לכם ביטחון וניחנתם ביכולת מדהימה להתמודד מול יעדים ומטרות עד לכדי הגשמתן המלאה.שאפו לכם!

 

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ג' שלכם.

 

זכרו תמיד – אין לקחת אות אחת ולהשליך ממנה על פועלו של האדם, ישנם פרמטרים רבים נוספים דרכם בודק את האדם.'

 

 

גיבוש צוות