האות ג'

 

 

 מאז ומתמיד רצינו לדעת איזה הורים אנחנו נהיה, מה תהיה גישתנו לילדים ואפילו כמה ילדים אנחנו רוצים. עם קריאת כתבה זאת ובדיקת האות ג' שלנו, נוכל לדעת בדיוק את יחסינו לילדים.

 

האות ג' מורה לנו על הגישה של הכותב כלפי ילדים וגם על יכולת שיווק עצמי (כיצד האדם "מוכר" את עצמו). כמו כן, אנו יכולים לבדוק את האות ג' של המורה או הגננת של ילדינו ולדעת מה היא מרגישה כלפי ילדים! עוד דבר מאוד חשוב שניתן ללמוד דרך האות ג', האם אישה נמצאת בהריון!!! ככול שחצי העיגול גדול יותר, כך ההריון מתקדם יותר…שימו לב.

 

האות ג' מתחלקת לשני חלקים:

 

-  החלק העליון, הקו  מייצג את הכותב מבחינה אינדיבידואלית כלפי החברה.
 

  - החלק התחתון, חצי העיגול מורה לנו כיצד הכותב מתייחס לילדים, מחשבתו ודרך פעולתו. (הדבר כולל גם אנשים שאין להם ילדים).

 

- אם האות ג' שלכם נראית כך אתם אנשים החיים על פי המוסכמות, מסתפקים בדברים שיש לכם, שמרנים, בעלי רצון לרצות ולהוכיח לכולם מי אתם, לעיתים אף כפייתיים וחסרי העזה.

 

- אם האות ג' שלכם נראית כך יש לכם גישה נעימה לילדים, ואתם מתאימים לעבודה בהוראה, יש לכם צורך בשליטה, אתם מעשיים, החלטים ובעלי כושר ריכוז.

 

- אם האות ג' שלכם נראית כך אתם אנשים בעלי רגישות וחמימות רבה, משתלבים בחיי החברה והמשפחה, אוהבים לפטפט ולרכל ומוכנים לעשות הכול למען ילדים משום שהם פשוט ממיסים את ליבכם.

 

  - אם האות ג' שלכם נראית כך אתם מחפשים קשרים מיניים על מנת לקבל פיצוי כתוצאה מבעיות רגשיות, קיימת בכם נטייה לחשוב רק על עצמכם ורק לאחר מכן על ילדכם.

 

  - אם האות ג' שלכם נראית כך אתם אנשים הנוטים להתכנס בתוך עצמם, כנראה גם שיש לכם כבר ילדים בוגרים ואפילו נשואים ואין לכם שום רצון בילדים נוספים, אתם את שלכם כבר עשיתם.

 

-  אם האות ג' שלכם נראית כך אתם אנשים אופטימיים, אוהבים את החיים ומנסים להיות פתוחים ומשוחררים , אך לעיתים המוחצנות הורגת אתכם. יש לכם בעיה עם הימורים ואתם נוטים גם להסתבך בקטנות. קל לפתות אתכם לנסוע לוגאס להמר, תהנו!

 

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ד' שלכם.

 

זכרו תמיד – אין לקחת אות אחת ולהשליך ממנה על פועלו של האדם, ישנם פרמטרים רבים נוספים דרכם בודק את האדם.'

 

 

 

 

גיבוש צוות