האות ר'  

 

 

האות ר מסבירה לנו את יכולת ההתמודדות שלנו מול הרגשנות הפנימית. לדוגמא: כאשר ישנו שקט פנימי למול הרעש שנמצא מסביבנו. וגם לדעת האם אני טיפוס ספונטני או שבוי במוסכמות החברה ועוד..

 

האות ר' יכולה להראות לנו אם אנחנו מספיק פתוחים לשמוע את האמת, מבלי להיכנס לחרדות וכעסים פנימיים כלפי הזולת  מה תהיה רמת התגובה שלנו, האם היא מתונה או אינפולסיבית..

 

שימו לב, אם צורת האות מכונסת או מכוסה, נוכל ללמוד עד כמה אנחנו מגוננים או מרפים מבחינה רגשית כלפי הקרובים אלינו.

 

האות ר' התיקנית

 

- אם האות ר' שלכם נראית כך - ניתן לראות שאתם אנשים שומרי חוק. חשוב לכם דיוק ורשמיות וכל סטייה מהתקן גורמת לכם חוסר ספוטניות וחוסר מקוריות. אתם אנשי שיח, אולם לעיתים הצביעות וההתחסדות שלכם, מגיעות מחוסר בגרות או עצמאות.

 

האות ר' קימרון שליש סגור

 

- אם האות ר' שלכם נראית כך - היתן לראות שחשוב לכם מאוד לשמור על נימוסים ורשמיות. אולם יש לכם קושי לקבל מרות מאחרים בשל חשיבה סובייקטיבית בחיי היום יום.

 

האות ר' קימרון חצי סגור

 

- אם האות ר' שלכם נראית כך - ניתן לראות  שפיתחתם לעצמכם עולם פנימי עשיר במיוחד וזאת בשל בקושי בחיי החברה מבחינה רגשית.

 

האות ר' קימרון סגור

 

- אם האות ר' שלכם נראית כך - ניתן לראות שאתם יודעים לשמור מסורת  וסודיות במיוחד בתוך המשפחה. ישנו קושי לקבל את דעתם של אחרים. כמו כן, ישנו פחד מהשלטונות כתוצאה מרגשות אשם. יש צורך לבדוק האם יש להם עבר פלילי בשל קושי והתמודדות עם התמודדות מול העבר.

 

האות ר' עם קו במקום קימרון

 

- אם האות ר' שלכם נראית כך - ניתן לראות שאתם בעלי תפישה מהירה, למודים גבוהים וישירות חזקה. אוהבים לעשות קיצורי דרך ,אבל לא לגרוע מאיכות של הדברים כמו כן , יכולת טובה לעמוד תחת לחצים בחיי היום יום בעלי יכולת לקבל אחריות בצורה טובה אולם, אתם מזניחים את ההופעה החיצונית שלכם כתוצאה מקושי של שיתוף פעולה של הזולת.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ש' שלכם.

גיבוש צוות