האות ש'

   

 

 

האות ש' מסמלת לנו את עולמו הפנימי של הכותב מבחינת דמיון, פנטזיות למול הרגש הפנימי והאם יש יחס שווה בניהם. כמו כן, מלמדת אותנו האות באיזה  דרך תבחרו, סוציאלית או קפיטליסטית.

 

האות ש מסבירה לנו האם הכותב הוא בעל  יכולת של הערכה עצמית של הזולת או האם הוא נמצא בדיכאון. האם הרגש הוא זה שמוביל אותו או ההיגיון.

 

האות ש' התקנית

 

- אם כתבתם את האות ש' כך -  ניתן לראות שאתם אנשים בעלי יכולת טובה ליצור איזון בין הצד הלוגי לרגשי, לא מגזימים בתיאור או סיפור, בעלי משמעת עצמית גבוהה. לעיתים ההתנהגות שלכם מאוד כפייתית.

 

האות ש' עם לולאה צרה 

 

- אם כתבתם את האות ש' כך - ניתן לראות שאתם אנשים מאוד רוחניים, בעלי אמביציה ומרץ אשר הסקרנות והדמיון מובלים אתכם. הקושי הגדול ביותר שלכם הוא, חוסר גמישות. אתם מעדיפים עשיה על דיבורים..

 

האות ש' עם לולאה רגילה

 

אם כתבתם את האות ש' כך - ניתן לראות שאתם אנשים סקרנים ואוהבים ללמוד דברים חדשים. הנקודה שגורמת לכם להפסיד עוד לפני שהמערכה מסתימת היא: הגאווה. הגודל של הלולאה גורם לכותב את הרצון להרשים בצורה של יהירות כלפי הזולת.

 

האות ש' עם לולאה מוגזמת

 

- אם כתבתם את האות ש' כך - ניתן לראות שאתם אנשים מאוד יצירתיים שיכולים לעסוק במקצעות כמו: ציור, בימוי, פיסול  ומשחק. כל אחד מהתחומים הללו הוא בעצם סוג של פורץ מוסכמות ודעות.. לעיתים התוכניות שלכם הן ללא בסיס יציב, דבר היכול ליצור עיוות של המציאות. כאשר הכותב משקר הדבר נובע מהתלהבות יתר כלפי הזולת.

 

האות ש' עם לולאה מלאה

 

- אם כתבתם את האות ש' כך - ניתן לראות שאתם אנשים מאוד חושניים מבחינה מינית, יש לכם קושי לעמוד בפני פיתויים, קושי בדחיית סיפוקים כתוצאה מאי רצון להתאמץ בחיים.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ת' שלכם.

 

 

גיבוש צוות