ערב נשים מהחלומות

  

למי מכן אין חברה אחת טובה שאיתה הייתה רוצה לצאת, לבלות, לאכול ועוד? אך מה לעשות, החיים חזקים יותר מאיתנו וכל אחת שקועה עד הצוואר בבית, בעבודה, בילדים ובזוגיות והיכולת של כול אחת מכן להתנתק לכמה שעות מהכול מסביר לנו עד כמה אתן מרגישות את הרצון למלא את הפוטנציאל האישי שלכן.       

 

בכל חבורה או קבוצה תמיד ישנה מי שמוכנה להרים את הכפפה ולערוך ערב נשים שונה ומיוחד לה ולחברותיה, כמובן שזה לא פיקניק ויש הרבה עבודה!!! מהיכן כדאי להתחיל? כיצד נוכל לקבוע איזה תוכנית להכין? אין ספק שמי שמארגנת ערב נשים צריכה להיות יצירתית, בעלת דמיון, פנטזיות ורעיונות.

 

כאשר את רוצה לערוך ערב נשים, חשוב מאוד לדעת כמה נשים מעוניינות להגיע לערב זה ועד כמה הן מוכנות להשקיע מבחינה תקציבית. לקבוצה גדולה ישנן יתרונות וחסרונות. לדוגמא, כאשר בוחרים מועד, קשה מאוד לקבוע יום שכולן יכולות להגיע..

 

קבוצה קטנה שמעוניינת לערוך ערב נשים יכולה למצוא את עצמה מבטלת את הערב עקב חוסר תקציב. ישנן עוד סיבות רבות שבהם ערב נשים יצליח או ייפול. בדרך כלל נשים אוהבות לשמוע המלצות מחברות ונוטות להקשיב לאינטואיציה הפנימית שלהן.

 

לאחר שבחרתן את היום אתן עומדות בפני השאלה היכן יתקיים הערב, האם בבית פרטי, במסעדה או בפארק? אולי בחוף הים? הכול תלוי עד כמה רחוק אתם מוכנות ללכת.

 

האם אתן מעוניינות להעביר סוג של מסר מסוים? אם כן, באיזה מסרים תשתמשו בערב זה. בכל צעד קדימה ישנה אפשרות ללכת שני צעדים אחורה, לכן מאוד חשוב שמארגנת הערב תהיה בעלת אורך רוח ותוכל לסגור ערב נשים במחיר מנצח.

 

בדרך כלל המפעילים הטובים, תפוסים מראש ולכן כדאי לסגור מראש ולא ברגע האחרון. בערב זה כול אחת מהבנות יכולה להביא את המאכל בו היא מתמחה, כך גם יהיה מבחר גדול של אוכל וכול אחת תרגיש שהיא חלק בלתי נפרד מהערב. חשוב מאוד להזמין אמן שיודע לשלב צחוק עם טיפים לחיים האישיים של כול אחת, כך שכולן תצאנה שונות מכפי שהגיעו לערב נשים מוצלח זה.

גיבוש צוות