ערב נשים

נשים ידועות ביכולות התקשורתיות שלהן ובמיומנויות החברתיות המשוכללות. יחד עם זאת, כאשר יש צורך בגיבוש קבוצת נשים, לא קל למצוא את האטרקציה המתאימה המאפשרת לנשים רבות להתחבר ולתקשר ללא מחיצות. בין אם מדובר בערב המיועד לחברות משותפות, בין אם מדובר ברעיונות למסיבת רווקות ובין אם עולה רעיון של פעילות גיבוש לנשים במקום העבודה, ערב נשים המבוסס על העשרה אינטלקטואלית ופעילות משותפת הוא הזדמנות מצוינת להעמיק את ההיכרות ההדדית ואפשרות להכיר טוב יותר אחת את השנייה בלי מחיצות ומסכות.

 

הודות לפעילויות מקוריות ומעניינות, האפשרות לגשר וליצור אינטראקציה מרגשת בערב נשים היא בין הגורמים המחזקים את הקשרים הבינאישיים, שוברים מחיצות קיימות ומעניקים גישה ישירה לתקשורת אותנטית בין חברות, מכרות וקולגות.

 

הפעילויות האפשריות לעריכת ערב נשים הן רבות מספור. הודות למגוון הרעיונות המציפים כיום את עולם הדיגיטל, נשים יכולות לחבור יחדיו וליצור פלטפורמה לפעילות מגוונת המעשירה את כל הנוכחות. באופן זה, נשים יכולות להעשיר זו את זו באמצעות הרצאות רלוונטיות, פעילויות חברה התואמות את תחום העניין שלשמו התקבצו הנשים וכן אפשרויות מגוונות לדינמיקה חברתית, חידונים ומשחקים – כל אלו מעמידים לרשות המארגנים עולם ומלואו של אפשרויות מעניינות.

 

ערבי נשים יכולים להיות ערבים הכוללים חידונים שונים, פעילויות משותפות המבוססות על כישרון ספציפי כמו שירה, ריקוד, כתיבה או משחק, ערבי סטנד אפ או משחקי חברה למיניהם ועוד. כך למשל, אחת הפעילויות המועדפות על נשים היא ערב גרפולוגיה החושף את כל הקרביים בשעות ספורות. באמצעות צלילה אל מעבה עולם הכתב, נשים יכולות לגלות על עצמן דברים שלא ידעו או פרטים אינטימיים שהיו כמו ברורים אך מעולם לא דוברו.

 

ערבי גרפולוגיה חושפים מניעים העומדים בבסיס חברויות, מערכות יחסים זוגיות, יצרים הנדחקים אל מתחת לפני השטח, תכונות אופי ברורות ותכונות אופי חבויות, מצבי רוח בולטים בכתב המעידים על הכותבת, דברים שאנחנו מסתירות וגם את אלו שאנחנו צועקות אל העולם אבל לא באמת רוצות שישמעו.

 

ערבי נשים המבוססים על פעילות של גרפולוגיה מאפשרים לנשים להכיר זו את זו בצורה מעמיקה יותר, ללא מחיצות וללא הפרעות מסביב. ההתחברות דרך הכתב מעניקה לכל המשתתפות הזדמנות להסיר את המסכות, אבל רק את אלו שאנחנו באמת רוצות להסיר. האם אנחנו באמת מכירות את עצמנו? האם אנחנו מכירות זו את זו? הכתב יעניק לנו אפשרות להכיר טוב יותר אחת את השנייה וגם את האנשים המקיפים אותנו בחיי היומיום.

גיבוש צוות