גרפולוג למסיבת רווקים/ ערב גברים

​אני רואה את הגבות מתרוממות כלפי מעלה אצל כול ה'מאצ'ואיסטים' – "בשביל מה צריך גרפולוג לערב גברים"? "אנחנו עם עצמנו, זה לא מספיק"?

 

סוף כול סוף ארגנתם לעצמכם ערב לבד, בלי , בלי ילדים, בלי הפטפוט שלא נגמר לגבי עוזרת הבית, לגבי הניקיונות, לגבי הילדים, לגבי הבוס המעצבן והחברה שלא יודעת לפרגן.  אז בשביל מה אנחנו צריכים גרפולוג? לא מספיק לנו לשבת עם קערת פיצוחים ולפצח את נפשנו למוות? וכן… ברור, לא לשכוח את הבירות והאקסלים ואם יש משחק כדורגל טוב, זה יסדר לנו את הערב. מצוין!!! אז זהו, שלא!

 

                   תקשיבו למה שהיה להם להגיד..

 

   תקראו מה הם כתבו…

 

 

למה להזמין גרפולוג לערב גברים?

 

כי כשמחפשים בגוגל "ערב גברים", אין תוצאות, אין חיפושים. להבדיל מחיפוש במילים "ערב נשים" בהן האינטרנט מפוצץ!!! מה קורה אתכם אחים שלי? אתם לא בעיניינים? למה רק הנשים צריכות להיתפס כחוות את העולם, מעשירות את עצמן בכול מיני סדנאות, עושות מדיטציות ועוד כול מיני דברים שכאלה, ומה אתכם?  הגיע הזמן לשנות את התפישה הזאת!

 

עם גרפולוג לערב גברים, יהיה "פיצוץ". תתארו לכם את ה"חכמולוג" שבגברים , נופל שדוד לרגליו של מרדכי הגרפולוג לאחר מס' דקות, אתם יודעים איך? תמשיכו לקרוא….

 

מה קורה בערב גברים עם גרפולוג?

 

החלטתם בדעה אחת לשדרג לעצמכם את הערב ולהזמין גרפולוג. שאפו, כול הכבוד לכם. שלחתם את הנשים לפאב ובחרתם בבית של החבר הכי "מליאן". אכלתם ושתיתם ואתם מוכנים לסדנא.

 

מרדכי הגרפולוג יגיע עם לוח גדול ועם חיוך עוד יותר גדול וישאל אם יש מתנדבים ראשונים להגיע ללוח. מיד יקפוץ ה"חכמולוג"  (זה מלמעלה…) ולבקשת מרדכי הגרפולוג, יחתום את חתימתו. הוא יעמוד עוד מס' שניות ליד הלוח בכדי "לשפצר" את החתימה וכול החברה יקראו לו יאללה… לך לשבת.

 

וכאן מתחיל השמח… מרדכי יתחיל בפענוח מקיף ומעמיק על אישיותו של ה"חכמולוג" ואתם תראו איך כול העטיפות נושרות ממנו והוא מפשיר מכול 'מגננותיו' (אתם מבינים על מה מדובר, נכון? בטח קראתם את המכתב למעלה..).

 

ערב גברים עם מרדכי הגרפולוג, מי צריך יותר מזה? אתם תלמדו שהגודל כן קובע, מה מספרת עליכם האות ס' והאות ע', האם אתם מאוהבים או רק עושים את עצמכם (איזה יופי שהנשים לא כאן בכדי לשמוע..), האם אתם יודעים לעשות סקס, או רק מדברים "על זה", אתם תלמדו מי החזק בחבורה, מי יודע לעשות עסקים, מי בקרוב יזכה בפרוייקט בו הוא חושק ועוד..

גיבוש צוות