גרפולוג לברית/בריתה 

 

 

 

 

 אז מה יש לנו בתפריט?

 

מרדכי הגרפולוג יגיע להעביר לכם שעה מדליקה ולוהטת עם המון כייף. הוא ילמד אתכם סודות שאפילו אתם לא יודעים על עצמכם ויסביר לכם בדיוק איך רואים את הדברים כך שבתום הסדנא אפילו אתם תוכלו להיות "קצת" גרפולוגים. התנאי הוא כמובן שיתוף פעולה מלא עם מרדכי הגרפולוג לאורך הערב..

 

אהבה:  איך חיי הזוגיות שלכם, האם אתם עדיין אוהבים, ומה עם הסקס, איך התקשורת הבין אישית שלכם, האם האהבה היא אמיתית וכנה או רק הצגה. באיזה אות בודקים האם אתם מרוצים מחיי המין ועוד.

 

חתימה: כל האורחים מוזמנים להגיע אל הלוח לחתום, רק לא להידחף בבקשה יש מספיק מקום לכולם. מה שתשמעו ממרדכי הגרפולוג לא תשכחו לעולם..הוא יאיר לכם את הדרך עם פנס וילמד אתכם איך כדאי לכם לחתום נכון.

 

ציורים ושרבוטים: מרדכי הגרפולוג יחלק לכם דפים ויבקש שתציירו לו ציורים. איזה כיף לחזור לגן חובה ולעשות חוויה מתקנת בציור. אתם לא תאמינו מה אומרים הציורים שלכם על עצמכם. תסדרו מישהו שיצלם משום שאת החוויה הזאת לא תחוו שנית. ואל תגידו שלא אמרנו לכם.

 

מרדכי הגרפולוג מפעיל את הקהל..

 

הגרפולוג מרדכי שרם הינו מרצה בעל נסיון עשיר בהדרכה והפעלה של סדנאות והרצאות. במהלך האירוע האורחים שלכם יעשו דברים שטרם עשו בעבר, הם יחתמו ויכתבו, ישרבטו ויציירו ציורים כמו הציור המפורסם של קערת הפירות, באמצעותה הם יוכלו להבין את המיניות שלהם יותר טוב. הם יציירו שמיים, ים וכוכבים ויוכלו להבין את הזוגיות שלהם יותר טוב. הם יציירו שטר של מאה דולר ויוכלו להבין האם יום אחד הם יוכלו להיות עשירים באמת ועוד ועוד ועוד!

 

כל אחד מהאורחים מקבל ניתוח גרפולוגי אישי..

 

עם מרדכי הגרפולוג באירוע שלכם הנאה עצומה מובטחת ! הפעלה כייפית, קלילה, מגבשת, חווייתית והומוריסטית, אך עם זאת היא אינה רק סדנת צחוק והאורחים יוצאים נשכרים ומועשרים עם המון טיפים ומידע אותם הם מקבלים ממרדכי הגרפולוג לגבי כל הנושאים המדוברים והם יוכלו לעשות בהם שימוש בחיי היום יום.

 

 

 

 

 

 

 

גיבוש צוות