גרפולוג ליום נישואין  

 

 

מתנה מקורית לחיזוק הקשר –  יום הנישואין הגיע, ואתם שוב מתלבטים כיצד לחגוג, מה לקנות ואיך להפתיע את בן/בת הזוג. אם אתם זוג צעיר סביר להניח שארוחה רומנטית במסעדה או תכשיט יפה יעשו את העבודה, אבל אחרי כמה שנות נישואין, התחושה היא שמיציתם כבר הכול (מסעדות, סרטים, הצגות, צימר בהרים, טבעת נוצצת בתוך עוגית מזל…), ואתם מוצאים את עצמכם שוברים את הראש איך לחגוג אחרת את יום הנישואין.

 

אז מה עושים?

 

מזמינים גרפולוג ליום הנישואין ונהנים , מיוחדת ובעלת ערך מוסף.

 

גרפולוג ליום נישואין?

 

בהחלט!!! גרפולוג ליום הנישואין יעצים ויחזק את הקשר הזוגי ביניכם, ואתם תיהנו מחוויה מקורית, משמעותית ומיוחדת שתלווה אתכם לאורך זמן. כידוע, לשמור על חיי הנישואין לאורך זמן, אינה משימה קלה. אנו מצפים שחיי הנישואין יישארו זורמים ומעניינים, שהסקס לא יהיה נדוש ומשעמם, שתמיד תישאר השלהבת שהדליקה את אהבתנו בפעם הראשונה, שהתקשורת הזוגית תהיה במיטבה, שנתייחס באמון והבנה זה לזו ועוד. אבל בפועל המציאות נראית אחרת: השגרה היומית שכוללת גידול ילדים, לחצים בעבודה, מצב כלכלי ועוד משפיעים עלינו ומקשים על שמירת המערכת הזוגית.

 

זה הרגע לשנות..

 

יום נישואין, המציין את היום הסמלי והחשוב בו התחייבתם זה לזו, הוא עיתוי מושלם להעמקת הקשר הזוגי. דרך הגרפולוג תוכלו לבדוק את טיב הקשר ביניכם, לחזקו ולקבל תשובות שנוגעות למערכת היחסים הזוגית כמו:   האם אני יכול/ה לשפר את חיי הזוגיות שלי? האם אני יכול/ה לשפר את התקשורת עם הילדים שלי? האם אני יכול/ה לשנות ולהעצים את חיי המין שלי? האם אני יכול/ה לשפר את איכות החיים הביתית שלי?

 

מה היתרון של הזמנת גרפולוג ליום הנישואין?

 

א. מתנה מקורית ומיוחדת המתאימה גם כהצעת נישואין.

ב. העמקת הקשר הזוגי ושמירה על חיי הנישואין.

ג. חוויה משעשעת ומהנה.

ד. חוויה משמעותית ובעלת השפעה על חיי הנישואין.

 

את כול הדברים הטובים הללו תקבלו ממרדכי הגרפולוג בערב גרפולוגיה מעצים, חוויתי ומשעשע אשר עליו האורחים יודו לכם ולא ישכחו לאורך זמן. אז לקראת יום הנישואין הקרב ובא הרשו לעצמכם להתפנק, לצאת מהשגרה ולהיות מקוריים – ההנאה מובטחת. הגרפולוג מרדכי – הגרפולוג שלכם למסיבת יום נישואין.

גיבוש צוות