האות צ'


  

 

 

האות צ' מסבירה לנו את היכולת של כל אחד מאתנו להביע את השאיפות הרוחניות שלנו למול הפן הרגשי ועונה על שאלות כמו: האם אני מתחשב בזולת? האם אני מוסרי? האם ההתנהגות שלי היא ע"פ נורמות חברתיות, או האם אני ללא עמוד שידרה וזורם לכל כיוון.

 

האות צ' תסביר לנו את הפער שנוצר אצלנו ואיפה עוברים הקווים האדומים של כל אחד מאתנו וזאת לפי תצורת האות צ'.

 

האות צ' תקנית

 

  אם האות צ' שלכם נראית כך – אתם אנשים אשר קיים בהם איזון בין חשיבה לרגש זאת. אתם בעלי שליטה עצמית ובדרך כלל מתנהגים בנימוס, איפוק וריסון עצמי . יחד עם זאת, אתם שבוים במוסכמות חברתיות, אשר גורמות לכם להתנהגות ילדותית וכפייתית.

 

האות צ' בצורה קעורה מודגשת  

 

  אם האות צ' שלכם נראית כך – אתם אנשים שהרגש הוא זה שמוביל אותם וגם עוצר אותם. אתם זורמים ומאמינים בזולת, בעלי התלהבות ואופטימיות ואנשים אוהבים לשהות במחיצתכם בשל חוש ההומור שלכם. אתם משתפים פעולה בדרך של התנדבות נתינה ועוד.. קשה לכם לעמוד בפני פיתויים שנמצאים באמצע הדרך ולעיתים אתם עלולים לא להסתפק במועט. אתם מעדיפים את החומריות על פני הרוחניות.

 

האות צ' בצורה קמרון  מודגש 

 

  אם האות צ' שלכם נראית כך – אתם אנשים המעדיפים את הפן הרוחני על פני הרגש ולכן אתם בעלי שיקול דעת ושליטה עצמית טובה, המקנה לכם חשיבה ייצוגית ושפה גבוהה,  אשר מגיעה דרך עידוד ופרגון מהתחום הרוחני. ישנם לא מעט תחומים רגשיים ופחד להתמודדות מול המציאות, המסבירה לי שהכותב חווה ילדות ללא אהבה ועידוד.

 

 האות צ' בקו אלכסוני בחלק העליון

 

  אם האות צ' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי חשיבה מהירה, תכליתית ובעלי יכולת להתמודד עם קשיים ויציאה מחוץ לתבנית הקבועה, בעזרת תנועה מהירה. ישנו קושי בדחיית סיפוקים והזנחה של ההופעה החיצונית ('שלומפרים'). אתם אנשים שקשה להם מאוד לקבל מרות מהזולת.

 

  האות צ' בקו ישר בחלק העליון

 

  אם האות צ' שלכם נראית כך – אתם אנשים טכניים, בעלי ביקורת עצמית חיובית ובונה ובנוסף קיימת בכם יכולת עמידה בלחצים מסביבכם. אתם אנשים בעלי עקרונות ממוקדים ותמציתיים. ניתן בהחלט לסמוך עליכם בנושא של קבלת אחריות על הזולת, יחד עם זאת אתם סותרים תמיד את דעתו של הזולת ולא נוטים להתפשר איתו ולכן אתם יכולים להגיע בקלות לתוקפנות אגרסיבית כלפי הזולת. 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ק' שלכם.

גיבוש צוות