האות ק'  

 

 

 

 

על פי האות ק'  נוכל להבין כיצד אנו מתנהגים כלפי  הזולת, האם אנו  מקפידים על כללי  נימוסין,  האם אנו בעלי יכולת בסיסית של  ייצוגיות כלפי הזולת, האם אנחנו אנשים יציבים או מחפשים תחליפים מהירים של כאן ועכשיו. ועוד..

 

האות ק' מתחלקת ל- 2 חלקים עיקריים:

 

 

החלק עליון - 

 

החלק התחתון - 

 

הקו באות ק' שיורד כלפי מטה, מסמן את איזור הרגלים בגוף האדם ולכן ישנם כמה נקודות חשובות שחשוב להדגיש אותם  כמו את  היכולת של האדם לנהל כספים של עצמו או של אחרים ברמה גבוהה, מיניות ויצרים גבוהים מאוד וחוסר דחיית סיפוקים.

 

כמו כן, האות ק' מראה לי את יחסו של הכותב כלפי הטבע ויכולת חיבור טובה לאימו, במיוחד בקבלת החלטות חשובות. האינטואיציה הינה הצד הדומיננטי של הכותב אולם הוא לא תמיד משתמש בו.

 

האות ק' תקנית

 

  - במידה והאות ק' שלכם נכתבת כך, אתם אנשים בעלי איזון בין הפן הרגשי לפן הביצועי, אולם החשיבה שלכם מאוד תבניתית ולוגית. חשוב לכם לדבוק במוסכמות חברתיות ולשמור על החוק, כמו כן אתם מקפידים על ייצוגיות ולבוש הולם, לא רק באירועים חברתיים או משפחתיים. חשוב מאוד לציין שאתם שחקנים די טובים ויש בכם יכולת טובה של העמדת פנים שלעיתים מתפרשת כחוסר כינות או חוסר יוזמה.

 

האות ק' עם קו קדמוני  

 

  במידה והאות ק' שלכם נכתבת כך, אתם אנשים בעלי מזג חם ואהוד כלפי הזולת . אתם בעלי התלהבות והגשמה עצמית ומאפשרים לתרום ולתת מעצמכם לזולת. ישנה התחשבות בתחום המיני בבת הזוג שלכם ויכולת של אינטואיציה כדי להשיג את מטרות החיים שלכם. אולם כאשר מגיעים הפיתויים בתחום המיני והחומרי ישנו קושי רב לעמוד בהם וכתוצאה מכך, נוצרת חוסר ביקורת עצמית וחיפוש אחר חיזוקים בתחום המיני.

 

האות ק' עם אלכסון קדמוני מוגזם

 

  במידה ואות ק' שלכם נכתבת כך, אתם אנשים בעלי קשיי התמודדות בלחצים, חרדות ורגשי אשם, כתוצאה מהדחקת בעיות בתחום המיני. קיימת אפשרות לתוקפנות כלפי הזולת. נוכל להבין שהקושי העיקרי של הכותב הוא, חוסר שקט ושלווה, מרירות ואפילו תסכול.

 

האות ק' עם קו יורד נסגני

 

  במידה והאות ק' שלכם נכתבת כך, אתם אנשים הנוהגים זהירות יתר מעצם הידיעה מה הן החולשות שלכם. כל זאת מגיע מעברכם ונוצר פער גדול בין המצוי לבין ההוצאה לפועל של הדברים. בנוסף  ישנו פחד להגיע  למשבר כלכלי .

 

האות ק' מחוברת כיחידה אחת

 

  במידה והאות ק' שלכם נכתבת כך, אתם אנשים שהרגש הוא זה שמוביל אותם, אולם אתם מאוד פגיעים מצד הביקורת האישית של הזולת. לדוגמא, כאשר קרוביכם כועסים עליכם, אתם יכולים לפרש זאת כחוסר התחשבות רגשית כלפיכם  ולא משנה עד כמה הם באמת אוהבים אתכם. המחשבות הטורדניות מכניסים בכם תסכול יום יומי שגורם לכם: פחד, אכזבה ויוצר פער גדול בין העיקר לטפל וגורם לפערים לא קטנים בביטחון העצמי שלכם כפי הזולת.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ר' שלכם.

 

 

גיבוש צוות