האות פ'

   

 

 

 

 

 

 

 

האות פ' עוזרת  לנו לבדוק האם אנחנו אנשים ייצוגיים או בעלי פגיעות רגשית, האם אנחנו אנשי שומרי חוק או מנסים להתחסד? האם אנחנו ישירים בזוגיות, או שיש לנו קושי לחשוף רגשות לבן זוג שלנו? האם אנחנו מרגישים רגשות אשם כלפי  אנשים שקרובים אלינו ועוד...

 

האות פ' התקנית

 

  אם האות פ' שלכם נראית כך – אתם אנשים המקפידים לשמור על מוסכמות חברתיות, אתם לא אוהבים ליצור ויכוח או ריב שיגיע מכם וחשוב לכם לשמור על קשרי שלום, רעות ואחווה בתוך המסגרת החברתית שלכם. אתם בעלי חשיבה ייצוגית, ויש לכפ יכולת ליצור איזון בין הגיון לרגש . לעיתים, התנהגות כפייתית וחוסר גמישות, מרחיקה את הזולת מכם ולעיתים התנהגות של התחסדות או תמימות, גורמת לכם להסתבך בפרטים הקטנים.. שימו לב!!!

 

האות פ קמורה בחלק העליון (שליש סגורה)  

 

   אם האות פ' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי יכולת מחשבה מאוד עמוקה, כל פעולה שלכם שקולה, מדודה ומדויקת וחשוב לכם להקפיד על נימוסים, בזמן שאתם צריכים לשמש דוגמא לזולת. יש בכם קושי לקבלת מרות מהזולת. ולכן ההסתגלות שלכם לשינויים בין חברתיים או אישים דורשת המון תכנון, הבנה ובדיקה.

 

האות פ בצורת שבלול

 

  אם האות פ' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי יכולת של שמירת סוד בצורה מופתית, אתם יכולים להסתכל על דבר מה שעות (במוזיאון על ציור מסויים), יש לכם עולם פנימי עשיר ומורכב מדמיון, פנטזיות ורעיונות ואתם אנשים עקביים ולכן גם בתחום המקצועי אתם מעדיפים תחום אחד ספציפי. יחד עם זאת, כל הנקודות הללו גורמות לכם לעיתים לנתק חברתי וחיפוש חיזוקים במיוחד מדמות האם. ישנו קושי להאמין בזולת וקושי בפתירת בעיות במיוחד שחייבים אדם נוסף שיחווה את דעתו בנושא.

 

האות פ זווית במקום קמור

 

  אם האות פ' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי יכולת של עמידה בלחצים אשר מובילה אתכם לכושר מנהיגות ווגורמת לכם לכם להבדיל בין העיקר לתפל. יחד עם זאת, ישנו קושי בתפיסה לימודית, הסתגלות וחוסר התחשבות.

 

האות פ בצורה  שפודית

 

  אם האות פ' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי יכולת של התחשבות ועדינות, אשר גורמים לכם להצליח במשימות המוטלות עליכם. ההיסחפות הרגשית שלכם גורמת לכם לקבל עידוד ותמיכה מהזולת.

 

חשוב לציין כמובן שלא רק ע"י אות אחת מסתמכים, אלה ע"י מכלול סימנים אותם בודק גרפולוג מומחה.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות צ' שלכם.

גיבוש צוות