האות ס'  

 

 

הגרפולוגיה מספקת לנו תשובות רבות על  אודות כול מצב שבו אנו נמצאים בחיינו (האישים, הזוגים והמשפחתיים). לדוגמא: כיצד אנו מביעים את הרגש הפנימי שלנו כלפי הזולת והזוגיות, כיצד אנחנו יוצרים ויוזמים את התקשורת הבינאישית ועוד...

 

ע"י האות ס' ניתן לבדוק כיצד אנו מתמודדים עם הקרובים אלינו, האם אנחנו מרגישים אי נוחות או סתם חוסר הבנה, האם בזוגיות ישנו בסיס בטוח ויציב, האם אנחנו נותנים מספיק אמון לאנשים שקרובים אלינו  ועוד..

 

במפגשיי עם אנשים ובעת מסירת חוות דעת גרפולוגית, אני נתקל לא מעט במצבים בהם הכותב נמצא במצב של חסימה בחייו האישיים וניתן לראות השלכה לכך ממצבו הזוגי וגם בבית.

 

האות ס' התקנית

 

  אם האות ס' שלכם נראית כך – אתם אנשים שמקפידים לשמור על מוסכמות חברתיות וש לכם ייכולת טובה לשמור סוד.  ישנו רצון גדול למנוע אי הבנה בזוגיות ואתם בעלי ביקורת עצמית ומופנמות  גבוהה. כמו כן, ניתן לראות שיש לכם קושי לתת יותר לזולת והדבר נובע מחוסר יוזמה וחוסר בגרות, ולעיתים התנהגותכם הינ ה כפייתית.

 

האות ס' בצורה קדמית

 

  אם האות ס' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי התלהבות ואופטימיות ובעלי יכולת טובה של התחשבות בבן- הזוג. היכולת שלכם להציב לעמכם יעדים ומטרות נמצאת ברמה טובה, אולם ישנו קושי לעמוד בפיתויים כלפי הזולת, דבר המביא אתכם לעיתים לחוסר זהירות ומשמעת עצמית.

 

האות ס' בצורה נסגנית

 

  אם האות ס' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי יכולת טובה ובסיסית לתחום המשפחתיות. לעיתים קרובות אתם נסוגים לאחור וזאת מתוך אחריות אישית כלפי הזולת. לעיתים יש לכם מעצורים נפשיים וקושי בהשתלבות בקשר הזוגי וגם בחברה. הדברים הללו נובעים כתוצאה ממופנמות  והסתגרות וזאת בשל ילדות לא קלה.

 

 

האות ס' בצורה עגולה

 

  אם האות ס' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי שמחת חיים, סבלנות ואיזון רגשי.  הדמיון והמחשבה שלכם יכולים להרשים את הזולת בדרכים שונות. יחד עם זאת התנהגות שלכם יכולה להתפרש לעיתים בפני הזולת בצורה ילדותית וחסרת בגרות. עליכם להבין שלקחת אחריות היא חלק בלתי נפרד מחירות האדם.

 

האות ס' בצורה זווית

 

  אם האות ס' שלכם נראית כך – אתם אנשים בעלי יכולת מדהימה ללמוד מניסיון העבר ולהסתפק במועט. קיימת בכם יכולת לעמידה בלחצים מסביבכם, אולם דברים אלו יוצרים ביקורתיות גדולה בחייכם. כאשר בן זוגכם רוצה להוציא מכם מטען רגשי הוא צריך לסחוט אתכם כמו לימון... שני דברים חשובים מובילים אתכם בחיים והם החשדנות והעקשנות.

 

​חשוב לציין כמובן שלא רק ע"י אות אחת מסתמכים, אלה ע"י מכלול סימנים אותם בודק גרפולוג מומחה.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ע' שלכם.

גיבוש צוות