האות ע'  

 

 

מחקרים הראו לנו מאז ומתמיד שתחום המיניות חשוב מאין כמוהו בחיי הזוגיות, האומנם?
לכל אחד מבני הזוג יש צד יותר דומיננטי, היכן אתם נמצאים? האם אתם מעדיפים לקיים יחסי מין עם סדינים נקיים ומגוהצים או שאצלכם אפשר לעשות אהבה בכל מקום?

 

האות "ע" ממונה על המיניות של האדם והכלל מאוד פשוט. ככול ש"הבלון" של האות "ע" גדול יותר, כך המיניות גדולה יותר.

 

בזמנכם החופשי קחו דף ועט ורשמו את המשפט הבא: "העולם עומד על כרעי תרנגולת". כעת בדקו כיצד כתבתם את האות "ע".

 

  אם כתבתם את האות ע'  באופן כזה –  יכול להיות שאתם רק מדברים על 'זה' ולא עושים את 'זה' באמת! אם כתבתם ע' כזאת עליכם נאמר המשפט "אמור מעט ועשה הרבה".

 

  אם כתבתם את האות ע'  באופן כזה –  מה חסר באות ע' שלכם? נכון… העיגול, אתם שואלים למה? משום שאתם אנשים מקובעים, מרובעים ועושים סקס באופן מכני וללא רגש. נסו לכתוב עין עם עיגול למטה אולי זה יעזור לכם.

 

 אם כתבתם את האות ע' באופן כזה – אתם אוהבים לירות לשני הכיוונים ועליכם נאמר: אוכלים את העוגה ומשאירים אותה שלמה. ניחשתם? זוהי ע' של אדם דו מיני!

 

  אם כתבתם את האות ע'  באופן כזה – שימו לב איך ה"כנפיים" של האות ע' פרושות לצדדים כמו זרועות הפרושות לכיוון השמיים וזועקות: גוועלד, בורא עולם, תעשה לי נס… אל תצפו ש'ההוא' שם למעלה לא ישאל אתכם, כמה סוכר!!   אתם לא עושים שום דבר לעזור לעצמכם ופשוט יושבים ומחכים לנס.. אל תתפלאו!

 

  אם כתבתם את האות ע'  באופן כזה  – אתם נמצאים בתקופת יובש מיני!! רוצים למצוא מישהו שיסכים להיות אתכם? כדאי לכם מאוד להגדיל את האות "ע" שתהיה יותר עגולה, בשרנית וגדולה, מי יודע אולי יתמזל מזלכם!

 

  אם את אישה וכתבת את האות  "ע" באופן כזה (לא כ"כ רואים זאת משום שצריך זכוכית מגדלת, אך קיים קיטוע/נתק בחלק העליון) –  נשים יקרות, יש לכן בעיה להגיע לסיפוק מיני, אבל תזכרו.. הכול בראש.

 

  אם כתבתם את האות ע'  באופן כזה – אם גבר רשם זאת, ברחי ממנו מהר, אצלו זה בסגנון "גומרים הולכים", אם זאת אישה שכתבה כך, אולי הגבר יהיה מרוצה, הוא יקבל "קוויקי" קצר וללא רגש.

 

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות פ' שלכם.

 

 

גיבוש צוות