האות נ'

  

 

 

האות נ' – מסמלת ומראה לנו את היחס שלנו לזולת, כמו גם את השפעת האם של הכותב וכיצד מתייחס הכותב למטרותיו האישיות ביחס לזולת.

 

 

  האות נ' תקינה   – אם אתם כותבים את האות נ' שלכם כך, ניתן ללמוד שאתם אנשים שאינם נוהגים לקחת סיכונים מיותרים. יתכן ואתם מתלבטים לגבי התחום התעסוקתי שלכם בין ההחלטה האם להיות שכירים או עצמאים. אתם נוהגים בדרך כלל ע"פ המוסכמות החברתית ובדרך כלל אתם בעלי יושר פנימי.  קיים בכם קושי ליזום או להיות ספונטניים ולכן השגרה היא דרך החיים הטובה ביותר עבורכם אך היא לעיתים מובילה אתכם להתנהגות כפייתית כגון התחסדות  ותמימות יתר.

 

  האות נ' בעלת זווית ישרה –  אם אתם כותבים את האות נ' שלכם כך, ניתן ללמוד שאתם אנשים שהתחום החברתי נמצא אצלם במקום הראשון ולכן אתם מקפידים על יחסי אנוש טובים עם הזולת. לפני כל פעולה אתם מקפידים לבדוק את הגבולות עם הזולת וניתן לומר עליכם שאתם עושים יותר ומדברים פחות. אתם אנשים שקשה להם מאוד לעגל פינות בשל מתחים ולחצים אישים הנגרמים כתוצאה מדיכוי רגשי אהבה וחמימות שחוויתם בעברכם.

 

  האות נ' עם קו תחתון קצר- אם אתם כותבים את האות נ' שלכם כך, ניתן ללמוד שאתם אנשים כמעט ללא עמוד שידרה, הפחד הוא זה שמוביל אתכם ולכן אתם מסתפקים במועט ולא מציבים לעצמכם מטרות ויעדים בשל רגשי אשמה וחוסר עצמאות.  עם זאת ניתן לראות שיש לכם יכולת להתבוננות פנימית עמוקה ואתם מעוניינים להבין את הדברים לעומק, לעיתים יותר מידי עד כדי מצב של "חפירה".

 

 

  האות נ' עם קו סיומי חוזר- אם אתם כותבים את האות נ' שלכם כך, ניתן ללמוד שאתם אנשים אינדיבידואליסטים אשר חשובים להם הפרטים הקטנים. הדיוק והסדר הם הכלים המעשים בחייכם האישיים, אולם ההתנהגות שלכם היא לעיתים מאוד ילדותית וגורמת לכם קושי ביצרת קשר לזולת בשל קמצנות יתר.

 

  האות נ' בעלת קרס בסיומת- אם אתם כותבים את האות נ' שלכם כך, ניתן ללמוד שאתם אנשים שאינם מוותרים בקלות על עקרונותיהם האישים, אתם בעלי יכולת לעמוד בפיתויים או בלחצים גדולים המובלים אתכם לדבקות במטרותיכם. אך יש כאן קצת בעיה, היות והדרך שבה מתבצעת העשייה שלכם היא בתחכום או ניצול הזולת ולעיתים גם בחרישת מזימות בצורה כוחנית ושתלטנות המגיעים כלפי בן/ת הזוג, מתוך קנאה וחוסר ותרנות.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ס' שלכם

 

 

גיבוש צוות