האות מ'

  

 

 

האם אתם משחקים אותה מלאי ביטחון עצמי והאמת היא שמבפנים אתם משקשקים? האם אתם עוטים על פניכם מסיכה אך שמגיע רגע האמת היא נופלת ואתם מתגלים כחסרי ביטחון עצמי? הכרת בחור חדש ואת מעמידה פנים כבחורה מלאת ביטחון? תתפללי שהוא לא קרא את הכתבה הזאת.

 

אתם שואלים כיצד ניתן לשפר את רמת הביטחון העצמי ולהגיע למטרות וליעדים חדשים בחייכם? גלו זאת בעזרת הגרפולוגיה. כתב ידינו מגיע מתת המודע שלנו, וממנו משודרים תדרים מהראש לכף היד. מחקרים מורים שבזמן לחץ, דיכאון או שמחה כתב ידינו משתנה..

 

משימה : כתבו את המשפט הבא ובדקו את רמת הביטחון שלכם:  'מדוע מיהרו המהמרים להמר על התמונה'. שמתם לב איזה אות חוזרת על עצמה? נכון, האות מ'.

 

האות מ' מורה לנו על הביטחון העצמי שלנו והיא מחולקת ל- 3 חלקים:

 

1. החלק העליון נקרא תורן.
2. החלק השני נקרא יתד והוא מחובר לאדמה.
3. החלק האמצעי המקשר בין החלק שיורד לזה שעולה.

 

  - אם כתבתם את האות מ' באופן כזה – אתם אנשים בעלי ביטחון עצמי, לא מתיימרים להיות מי שלא אתם ומסתכלים על כולם בגובה העיניים. חשוב לציין שגובה התורן וגובה היתד יהיו שווים בהשוואה לחלק המקשר.

 

  -  אם כתבתם את האות מ' באופן כזה – אתם אנשי הפוזה, דיבורים כמו חול ואין מה לאכול, משדרים ביטחון עצמי מופרז ללא כיסוי.

 

  - אם כתבתם את האות מ' באופן כזה – אתם אנשים מופנמים, סגורים ומאוד פגיעים, קל לעבוד עליכם משום שאתם כול כך חסרי ביטחון ורואים זאת.

 

  - אם כתבתם את האות מ' באופן כזה – אתם אנשים המונחים על ידי הרגש והוא גם זה שעוצר אתכם. אתם מתפשרים, לא נלחמים  עבור עצמכם ומעדיפים לעגל פינות על מנת לא להגיע לוויכוח או מריבה. אתם לא יודעים להתמודד מול בעיות רגשיות ונוטים תמיד לברוח מהן, בקיצור, חסרי ביטחון.

 

  - אם כתבתם את האות מ' באופן כזה -אתם אנשים שבעברכם הייתם עם המון ביטחון עצמי (דוגמנית לשעבר, כדורגלן לשעבר סלב; לשעבר) וכעת ירדתם לעם.

לחצו כאן וגלו הכול על האות נ' שלכם

גיבוש צוות