האות כ'

  

 

 

האות כ' מלמדת אותנו על מידת הקבלה והנתינה שלנו. באות כ' ישנם שני חלקים; החלק התחתון  מראה לנו את רמת הנתינה שלנו וככול שחלק זה פתוח יותר, כך הנתינה היא ללא גבולות. החלק העליון מראה על רמת הקבלה שלנו. במידה וחלק זה מעוגל כלפי פנים ניתן להבין שהאדם חושד במי שרוצה לתת לו (אפילו אם הנתינה היא אמיתית).

 

כמו כן, האות כ' מייצגת את ההופעה החיצונית של האדם ועד כמה הוא מתחבר עם הזולת.

 

  - אם אתם כותבים את האות כ' בצורתה התקינה – ניתן ללמוד עליכם שאתם אנשים בעלי איזון בין נתינה לקבלה, אתם לא נוטים להיכנס למצבים של וויכוחים או אי הבנה עם הזולת והסביבה, אך לעומת זאת אתם אנשים שלעיתים מתפרצת אצלם ילדותיות וחוסר ביטחון עצמי. לעיתים ניתן להבחין בהתנהגות כפייתית של הכותב המובילה אותו לקיצוניות.

 

  - אם אתם כותבים את האות כ' עם קו תחתון מאורך – ניתן ללמוד שאתם אנשים שיש להם קושי לקבל סמכות  חברתית, אתם פזיזים וחסרי שליטה עצמית, יש לכם קושי בדחיית סיפוקים, חוסר טקט משווע ונימוסים גרועים. יחד עם זאת הם יעשו הכול להגיע ליעדים ולמטרות שהציבו לעצמם.

 

  - אם אתם כותבים את האות כ' עם קו בחלק העליון מאורך ( אות מקומרת) – ניתן לראות שאתם אנשים בעלי יכולת לקבל מידע ולהוביל אותו למקומות הנכונים, אנשים תמציתיים והחלטיים הרוצים להצליח ולהתקדם, מאוד סקרנים לגבי החיים. יחד עם זאת קיים בכם קושי גדול לצאת מחוץ לקופסא ופחד לתת מעצמכם ואתם מפתחים תלותיות בסביבה הקרובה.  לעיתים אתם יכולים להיות נודניקים לא קטנים… אתם נוטים להיות מושפעים מהסיבה, לעיתים נגועים בקמצנות וקיים בכם פחד שלא יישאר לכם כסף או רכוש.

 

  - אם אתם כותבים את האות כ' בצורה קעורה במקום קמרון בחלק העליון – ניתן לראות שאתם אנשים המתחברים בקלות לזולת, בעלי חוש הומור, רומנטיקנים, ספונטניים וכאשר מנסים לריב או להתווכח אתכם, אתם נמנעים. בדרך כלל אתם אנשים רודפי שלום ואחווה. אתם תמיד מוכנים לתת מעצמכם בשמחה, בנימוס וסובלנות. אולם המחשבה שולטת על הרגש ולכן אתם תמיד מנסים לרצות את כולם ואין לכם עמוד שידרה יציב.  יש לכם בעיה לעמוד בפני פיתויים שעומדים בפניכם והגישה שלכם לחיים היא לרוב ילדותית, בעלת ביקורת עצמית לקויה ופטפטת ללא סוף…

 

  - אם אתם כותבים את האות כ' עם קו בסיומת מעוגל כלפי מטה – ניתן לראות שאתם מנסים למצוא חן בעיני הזולת בהתחלה עד שמתחילים לעצבן אתכם או שלא עושים את מבוקשכם. כאשר אתם נמצאים בבעיה תמיד ימצא פתרון בדרך לא סימפטית (שוברים את הכלים ולא משחקים)  אתם אנשים בעלי דריכות רבה אולם חייבים מרחב אישי. קיים בכם קושי גדול לקבל מרות מאחרים וברגע שמרגיזים אתכם, אתם הופכים לקיצוניים בתגובתכם כלפי אחרים. אתם מרגישים חוסר כנות כלפי הסובבים אתכם ולעיתים מסרבים לשתף פעולה עם הזולת.

 

  - אם אתם כותבים את האות כ' כמעט סגורה – ניתן לראות שאתם אנשים בעלי יכולת לשמור סוד ולכן חשוב לכם מאוד לשמור את הקיים. אתם יודעים להעריך את חבריכם ואת בני המשפחה. יש לכם עולם פנימי עשיר ביותר ולכן אתם מרגישים את הזולת מסביבכם, מכבדים כל אדם באשר הוא, ללא הבדל גזע מין ודת. אנשים מסביבכם מרגישים את ההסתרה והמופנמות שיש לכם ולכן קיים בכם קושי לתת מעצמכם וכמובן לקבל מאחרים.

 

 להזכירכם, אין להתייחס לאות אחת בלבד ולהשליך ממנה על פועלו של האדם. על מנת לאבחן באופן מעמיק ויסודי יש לבדוק גם פרמטרים נוספים.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ל' שלכם

 

גיבוש צוות