האות י'

  

 

 

על ידי בדיקת האות י'  נוכל לבדוק את היכולת שלנו לשים דגש על הפרטים הקטנים ודיוקם.

 

כל אחד מאתנו חייב לבדוק ולחקור את היכולת שלו לפני העשייה.  האם אנחנו מתמקדים בעשייה או מתפזרים והאם יש לנו קושי להתמיד ולהיות נחושים בזמן ההוצאה לפועל של הדברים.

 

  - אם האות י' שלכם נראית כך (י' תקנית) – הנטייה שלכם היא להתנהג ע"פ מוסכמות חברתיות, אתם בעלי זיכרון מפותח ויכולת טובה לשימת לב לפרטים הקטנים, אולם אתם אנשים ממש לא ספונטניים ולעיתים התנהגותכם מאוד כפייתית. כאשר מנסים להפיל עליכם "תיק" אתם הופכים לתמימים ומתחסדים, בקיצור.. אתם לא 'פריירים'.

 

   - אם האות י' שלכם נראית כך (י' קדמונית) – אתם אנשים בעלי מוטיבציה גבוהה, אך מידת התלהבות והיהירות שלכם נמצאים ברמה גבוהה. אתם אנשים חברותיים  אשר בדרך כלל מאמינים וסומכים על הזולת, אך לעיתים קרובות אתם גם מושפעים מהחברה וישנו קושי בקבלת החלטות אישיות. הפזיזות והתלהבות הם חלק בלתי נפרד מכם והמשפט "סוף מעשה בחשיבה תחילה",ממש לא מדבר אליכם.

 

  - אם האות י' שלכם נראית כך (י' נסגנית) – אתם אנשים מאוד מחושבים ובעלי אפשרות לעבוד בצורה אינדיבידואליסטית, אך יחד עם זאת בעלי ביטחון עצמי נמוך ורגשי אשם מהעבר ומהילדות, דבר המוביל למופנמות, הסתגרות וחוסר שיתוף פעולה עם הזולת.

 

  - אם האות י' שלכם נראית כך (י' בצורת נקודה) – אתם אנשים שמעדיפים לעשות יותר ופחות לדבר. אתם בעלי אומץ ויכולת אנרגטית גבוהה. המחשבה עובדת אצלכם מהר יותר מהעשייה, אולם ישנו חוסר דיוק בעשייה או אי סיומת דברים מתחילתם ועד סופם.

 

  - אם האות י' שלכם נראית בצורת קו אופקי ניצב לאות  – אתם אנשים שחייבים לשמור על גבולות ולכן אתם בעלי חוש אחריות וסדר ברמה גבוהה. כמו כן, יש לכם יכולת לפצח אתגרים ובעיות מסובכות במיוחד, אולם אתם בעלי התנהגות מעושה.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות כ' שלכם

 

 

 

 

גיבוש צוות