ציור קערת
הפירות

כמו בפענוח ציורי ילדים, כך דרך ציורי מבוגרים אנחנו יכולים ללמוד המון על עצמנו. בציור הבא ניתנת לכם ההזמנות לגלות עד כמה אתם מיניים.

 

משימה: ציירו לכם קערת פירות ביד חופשית. אל תעתיקו ותנו לדמיון שלכם להוביל. ציור פשוט של קערת פירות יכול לספר לכם הרבה על המיניות שלכם – האם אתם בוגדניים, עד כמה אתם אוהבים סקס ואפילו לאיזה מין אתם נמשכים. אין צורך בכישרון ציור פשוט תנו לדמיון להשתולל.

 

טיפ קטן: אם בא לכם לצייר פרי מסוים בקערה, אך אינכם מסוגלים לצייר אותו – פשוט ציירו עיגול ורישמו בתוכו מהו הפרי.

 

קערת הפירות

קערת הפירות מייצגת את החשק המיני שלנו. ככול שהקערה גדולה יותר כך החשק המיני שלנו גדול יותר, ובד"כ ככל שהחשק המיני גדול יותר – כך קשה לנו לדחות סיפוקים.

 

בעלך צייר קערה גדולה? קחי אותו מייד לחדר המיטות…כאן ועכשיו!!! אשתך ציירה קערת פירות קטנה? זה בסדר, לפחות ראית את המונדיאל בשקט.

 

בננה

הבננה מסמלת את איבר המין הגברי. אם הגבר שלך צייר בננה אחת – זה בסדר. אבל, אם הוא צייר אשכול בננות? תתעקשי לבוא איתו בפעם הבאה שהוא הולך עם "החבר'ה" לצפות במונדיאל. אם את אישה נשואה וציירת בננה אחת – זה בסדר את מסתפקת בבעלך. אבל, אם ציירת כמה בננות… נו? מה זה אומר? אם את רווקה וציירת אשכול בננות – תחגגי כול עוד את יכולה…

 

אגס

האגס מסמל את איבר המין הנשי. אם בעלך צייר אגס אחד – זה בסדר. הוא בעל נאמן והגון. אם בעליך צייר כמה אגסים מעניין למה הוא תמיד בעד לארח את כל החברות שלך.

 

אם אשתך ציירה אגס אחד – זה בסדר. אם אשתך ציירה כמה אגסים – יכול להיות שהמשאלה שלך מגיל 16 התגשמה… אם את רווקה, קדימה הצטרפי לאחוות האחיות.

 

דובדבנים

הדובדבן מסמל את החשק המיני. אם ציירתם דובדבן בקערת הפירות שלכם – אתם בעלי תיאבון מיני רב. אל תסיקו מסקנות מיותרות. אם לא ציירתם, כנראה שסקס הוא לא הדבר הכי חשוב לכם בחיים.

 

תות שדה

 

תות שדה מסמל תאווה. אם ציירתם תות שדה בקערת הפירות שלכם – אף פעם לא מספיק לכם, אתם תמיד רוצים עוד.

תפוח עץ

 

 

תפוח עץ מסמל פיתויים. אם ציירתם תפוח אחד בקערת הפירות שלכם – אתם די בסדר וקשה לפתות אתכם. אשתך ציירה יותר משני תפוחים? תתפלל שהעובד החדש שלה בעבודה קרא את הכתבה, וצייר אשכול בננות. בעלך צייר יותר משני תפוחים? תתפללי שהמזכירה הצמודה שלו קראה את הכתבה וציירה אגסים.. והרבה!

 

אבטיח

אם ציירתם אבטיח בקערה שלכם – אתם תעשו הכול בשביל סקס – את תחמיאי לו בלי סיבה ותספרי לו סיפורים שהגודל לא קובע, ואתה? אתה תגיד לה שבשבילך היא ג'וליה רוברטס למרות שהיא מזכירה לך יותר את סוזן בויל. ואל תעבדו על עצמכם – זה לא משנה אם ציירתם חצי אבטיח או אבטיח שלם.

 

פירות הדר

 

אם ציירתם פירות הדר למיניהם בקערת הפירות שלכם – אין מה לעשות, אתם וסבלנות זה שמיים וארץ. אתם רוצים תוצאות מידיות, כאן ועכשיו.

 

פירות עם גלעין

אם ציירתם פירות עם גלעין (אפרסק, שזיף, נקטרינה, רימון, ועוד) – אתם פרפקציוניסטים והפריטים הקטנים מאוד חשובים לכם. אתה לא תעיז להיכנס איתה למיטה אם יש לה שערות ברגליים ואת לא תעיפי בו מבט אם הוא לא התגלח.

 

ענבים – סמל הפריון

אם ציירתם ענבים בקערת הפירות שלכם – אתם אנשים פוריים, ככתוב בתורה: "אשתך כגפן פורייה".

 

פירות טרופיים למיניהם

אם ציירתם בקערת הפירות שלכם פירות טרופיים למיניהם (אננס, אנונה, קיוי, גויאבה, פפאיה, פסיפלורה ועוד) – אתם אנשים אופטימיים, שמחים. אולי זה רעיון טוב להתחיל את המשחק המקדים עם חצאית קליפות בננה וחצאי קוקוס בתור משקאות. אם בעלך צייר פרי טרופי גדול ועסיסי – כנראה הדרך שלו להוציא אותך מהבאסה עוברת דרך המיטה.
אם אשתך ציירה פרי טרופי – תרפיה בקניות לא מדברת אליה….

גיבוש צוות