האות ח'
 

 

 

 

האות ח' מלמדת אותנו האם אנו יודעים לקבל (ולא משנה מה), כיצד אנו מתמודדים בחברה, האם אנחנו פועלים באופן אינדיבידואלי וכשמציבים לנו פיתויים, כיצד אנחנו מתמודדים עימם.

 

 

- אם האות ח' שלכם נראית כך (ח' תקנית) – אתם אנשים שאוהבים לשמור על החוקים והכללים החברתיים, אתם אנשי סוד, משתדלים מאוד לדייק ולתת דגש על יסודיות. בכל בעיית תקשורת עם הזולת אתם מנסים להבין את המהות הפנימית של אדם. מידת העצמאות שלכם אינה גבוהה ולעיתים קרובות אתם חשים חוסר העזה וחוסר יוזמה ולכן קשה לכם להציב לעצמכם יעדים ומטרות בחייכם.

 

  - אם האות ח' שלכם נראית כך (האות ח' זווית) – אתם אנשים ישירים, בעלי מחשבה ותפישה מהירה מאוד. אתם מחפשים לא פעם קיצורי דרך ולעיתים קרובות אתם מסתבכים בדברים קטנים. קשה לגרור אתכם להיות כמו כולם, היות המחשבה שלכם מאוד שיטתית והעשייה היא אחת הצדדים הבולטים אצלכם. קיים בכם חוסר סבלנות ועקשנות שלעיתים עולים לכם ביוקר.

 

  - אם האות ח' שלכם נראית כך (האות ח' קמרון מודגש) – אתם אנשי "הפוזה" נוהגים לשים דגש על לבוש הולם וחשוב לכם לתת דגש על הלכות ונימוסים כמו סגנון דיבור ואיפוק עם הזולת. אתם לא מוותרים לעצמכם בנושא של בקורת עצמית. אתם כשרונים  ויצירתיים וטמונה בכם יכולת של התמדה ונחישות פיזית ונפשית כאחד. הניסיון למשוך תשומת לב היא גורמת לכם לא לקבל את דעתם של אחרים ולהרגיש קיפוח או הדחקה מצד החברה.

 

  - אם האות ח' שלכם נראית כך (האות ח' פתוחה) – אתם אנשים אופטימיים ושמחים וחשובה לכם בכל עשייה מעורבות רגשית דם הזולת. אתם נוהגים לתת אמון באנשים ויש לכם גם כושר שכנוע רב. ישנו קושי לשמור סוד ולכן כאשר אתם מתחילים לדבר קשה מאוד לעצור אתכם. אנשים שקרובים אליכם יודעים ללחוץ לכם על ה"כפתורים האדומים" ואתם לא נשארים חייבים…

 

  - אם האות ח' שלכם נראית כך (האות ח' קעורה) – אתם אנשים שאוהבים להשכין שלום אחווה ורעות ביניכם לבין הזולת ובכול הזדמנות תנסו למנוע כל ריב או סכסוך ולכן אתם אהודים על כולם. אתם אוהבים ליצור קשרים חדשים, אך לעיתים הרגש הוא זה שמוביל אתכם וגם עוצר אתכם. יש לכם קושי לעמוד בפני פיתויים ואתם אוהבים את ההנאות הרגשיות ולכן אתם מפגינים נוטים לעיתים להתנהגות ילדותית.

 

להזכירכם, אין להתייחס לאות אחת בלבד ולהשליך ממנה על פועלו של האדם. על מנת לאבחן באופן מעמיק ויסודי יש לבדוק גם פרמטרים נוספים.

 

לחצו כאן וגלו הכול על האות ט' שלכם.

 

 

 

 

 

 

גיבוש צוות