האות ט'

  

 

 

האות ט' מביעה את היחס בין השאיפות הרוחניות/ מצפוניות למול המעמד החברתי שמגיע דרך הרגש. ככל שהאות גבוהה יותר, כך הרוחניות והשאיפות של האדם גבוהות יותר. ככל שהעיגול גדול יותר, כך האדם רגיש יותר. אנחנו צריכים להבין שאדם צריך להיות מאוזן בין הרוחניות והרגש.

 

  - אם האות ט' שלכם נראית כך (ט' תקנית) – אתם נוהגים לשמור על איזון בין בני המשפחה והזולת, כמו כן, אתם מאוד משתדלים לשמור על הקיים. אתם בעלי ביקורת עצמית גבוהה ורצון עז לרכוש ולאסוף ידע, אולם ניתן להבין שחוסר הגמישות והנוקשות הם הנקודות שגורמות לפחד משינויים בכלל.

 

  - אם האות ט' שלכם נראית כך (האות ט' קו במקום קמרון, חיבור זוויתי) – יש לכם תקשורת בין אישית טובה עם אביכם. אתם בעלי מוטיבציה ויוזמה העוזרים לכם להתמקד בעיקר, אולם לא ניחנתם בחוש הומור גבוה במיוחד ולכן ניתן להבין שישנם קשיי הסתגלות וקושי להתפשרות.

 

  - אם האות ט' שלכם נראית כך (האות ט' קמרון עמוק) – בכל פעולה שאתם עושים חייב להיות סדר, דיוק וניקיון והדבר דומה לטייס שלפני שהוא יוצא לטייס, הוא יודע בדיוק מה הוא הולך לעשות. כמו כן, חשוב לכם מאוד הפן האסטטי וההופעה החיצונית. אתם אנשים שיודעים לשמור סוד, אך מידי פעם נוקטים בביקורת וזהירות יתר הגורמת לסובבים אתכם להרגיש שאתם רוקמים סביבם מזימות…

 

  - אם האות ט' שלכם נראית כך (האות ט' שבר בקו הסיום) – ניתן לראות שחוויתם אכזבה גדולה מצד אביכם אשר הטביעה בכם את חותמה. ניחנתם במידת סבלנות רבה וכאשר אתם צריכים ללמוד חומר קשה וארוך, אתם יכולים להתמקד ולהתרכז לאורך זמן, אולם ישנן בעיות וקושי בריכוז ולכן ישנו צורך בתוספת זמן לפעולות של חישוב או זיכרון ממושך.

 

-  אם האות ט' שלכם נראית כך (האות ט' כמעט סגורה) – אתם אנשים שאוהבים להיות אינדיבידואליים. יש בכם יכולת טובה לעמוד בפני פיתויים ואתם נוהגים לשמור על פרטיותכם. יש לכם לעיתים קושי לתת מעצמכם ולקבל בחזרה מהזולת ולכן ישנו קושי להביע רגשות וליצור קשרים בקלות, דבר הגורם לכם לסגירות במיוחד בתחום המשפחתי.

 

 להזכירכם, אין להתייחס לאות אחת בלבד ולהשליך ממנה על פועלו של האדם. על מנת באופן מעמיק ויסודי יש לבדוק גם פרמטרים נוספים.

 

לחצו כאן וגלו הכול האות י' שלכם.

 

 

גיבוש צוות