סדנאות גיבוש לעובדים

כל מי שמנהל עסק או חברה ומשקיע מידי פעם בערבי עובדים יודע היטב שלא קל להפיק ערב כזה.

 

 

אחד מהדברים המורכבים ביותר הוא לבחור את נושא הערב ולדאוג לפעילות שתהייה מספיק מעניינת. מזדהים עם התיאור הזה ורוצים להפיק אירוע מיוחד במינו? אם כך, כדאי שתחשבו להזמין גרפולוג מקצועי שיוכל להעביר לעובדים שלכם סדנאות גיבוש בגרפולוגיה, כי סדנא כזאת יכולה להיות מעניינת במיוחד.

 

זה בכלל לא משנה אם מדובר על ערב גיבוש לעובדים או למנהלים, וזה אפילו לא משנה אם רוב העובדים הם גברים או נשים, כי למען האמת, גרפולוגיה מעניינת את כולם.          

 

סדנאות גיבוש מרתקות

סדנאות גיבוש הינן בחירה טובה במיוחד, כי למרות שכולנו כבר כותבים הרבה יותר בעזרת המחשב ופחות בעזרת עט, עדיין כתב היד שלנו מעיד עלינו לא מעט.

 

אם תזמינו לערב הגיבוש גרפולוג מומחה שמגיע ממכון כמו מכון פלאי הגרפולוגיה, אתם תראו שהוא יוכל להעביר לעובדים שלכם סדנא מרתקת במיוחד. אפילו אנשים שבדרך כלל מגלים ציניות כלפי העניין הזה וכלל לא מבינים איך כתב היד שלהם יכול להעיד על האופי שלהם, נשארים 'פעורי פה', כך שזה כדאי.

 

סדנא כזאת תוכל להיות הרבה יותר מיוחדת לעומת הסדנאות הרגילות שבדרך כלל עובדים נהנים מהם בערבי גיבוש, כך שאין ספק שכל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם המכון ולקבל הצעת מחיר טובה.

 

גרפולוג מומחה

הדבר העיקרי שכן כדאי לכם להקפיד עליו כשאתם רוצים להזמין סדנאות גיבוש לעובדים שלכם, זה שמי שיעביר את אותן סדנאות יהיה איש מקצוע מומחה. מצד אחד הוא חייב להיות גרפולוג עם הרבה ניסיון וידע, אך מצד שני הוא גם חייב להיות אדם כריזמטי שיוכל לרתק אליו את כל המאזינים לכל משך הסדנא.

 

לכן זה ברור מדוע כדאי לכם לפנות אל מכון פלאי הגרפולוגיה, כי שם תוכלו למצוא אנשי מקצוע מובילים. הגרפולוג הטוב ביותר יגיע מטעם המכון להעביר את הסדנא לעובדים שלכם, ואתם תתפלאו לראות עד כמה הם יודו לכם על הסדנא המוצלחת הזאת.

 

סדנאות גיבוש לשיפור התנהלות העסק

 

עבודה משותפת גורמת לחיכוכים ומאבקים במשך הזמן

אחד מהאלמנטים החשובים ביותר שצריכים להתקיים כדי שהתנהלות העסק תהיה נכונה ויעילה, הוא צוות עובדים ומנהלים שמשתפים פעולה לצורך השגת מטרות החברה. זהו טבעי שבעת העבודה המשותפת, במיוחד כאשר מדובר בעבודה רציפה במשך זמן ארוך תגרור חיכוכים, מאבקי אגו ואף רגשות שליליים סמויים בין העובדים השונים וגם בין העובדים למנהלים. קשיים מסוג זה עלולים להוביל למתחים בין העובדים כאשר לאורך זמן הדבר מוביל לשחיקת העובדים ואנו מקבלים עובדים שאינם שמחים להגיע לעבודה בבוקר והם מרגישים עייפים יותר במהלך היום. מכיוון שעובדים עייפים ולא מרוצים מקבלים החלטות פחות טובות, בתור בעלי או מנהלי החברה, חשוב מאוד שנדאג לתפקוד יעיל של העובדים ולמרבה השמחה ישנם מספר כלים שעומדים לרשותנו. סדנאות גיבוש לצוותים יכולים להועיל רבות ביצירת קשרים ורגשות חיוביים בין העובדים כאשר אנו מספקים להם חוויות חיוביות משותפות.

 

סדנאות גיבוש לפעילות עסקית תקינה

כאשר הצוות שלנו מגובש, אנו נהנים מתקשורת ושיתוף פעולה כללי טוב יותר בין העובדים. עסקים רבים טועים וחושבים שלבקש מהעובדים לעבוד בשיתוף פעולה בלבד יספיק אך חשוב לזכור כי מדובר באנשים וכדי שהתקשורת ביניהם תהיה טובה יותר, אנו צריכים לעודד זאת ואף להטמיע את התקשורת התקינה בין העובדים והמנהלים באמצעות חוויות חיוביות. סדנאות גיבוש לעובדים ולמנהלים מתמקדות בדיוק בשיפור האלמנטים הללו, סדנאות גיבוש רבות שונות אחת מין השנייה במאפיינים רבים אך המטרה שלהן הינה אותה המטרה.

 

מטרות העל של סדנאות גיבוש

המתחים והאתגרים שעולים בקרב העובדים והמנהלים ביום יום נבנים באווירה מסוימת. בעת היציאה לסדנאות גיבוש, מחליפים העובדים את האווירה (גם בעת שהסדנאות מתקיימות במשרד), הם מתנתקים במידה מסוימת מהבדלי מעמדות וניתן ליצור ולהטמיע בעובדים אווירה מהנה נקיה ממתחים ושלבור מחסומים בין העובדים. מעבר להנאה שבסדנאות הגיבוש, ניתן להנחיל ולהטמיע אצל העובדים תכונות וערכים הנדרשים לפעילות עסקית נכונה, בין אם מדובר בערב העשרה בתחום או בהטמעת שיתוף פעולה ועבודת צוות נטו.

 

גיבוש הצוות באמצעות סדנאות גרפולוגיה

במידה ואתם מתעניינים בהעברת תוכן מעניין ומהותי בעת סדנאות הגיבוש, כדאי לכם להכיר את מרדכי שרם אשר מעביר סדנאות גיבוש מהנות עם סטנד אפ גרפולוגי. בעזרת הסדנאות המיוחדות שמרדכי מעביר, ניתן להעביר תוכן ענייני ומרתק בערב שכולו הנאה, צחוק וגיבוש הצוותים. בין התכים שתוכלו ליהנות מהם בסדנא תמצאו את פיענוח כתב היד של העובדים, החתימות ואף הציורים שאתם מציירים בזמן שבין ישיבת צוות אחת לשנייה.

גיבוש צוות