גרפולוגיה - גיבוש צוות עובדים

  

 

 

 

התקשורת היום יומית היא אחת הכלים המרכזים בחיים שלנו בכדי ליצור חיבור או ידע. נשאלת השאלה האם אני בעל תקשורת חברתית טובה? האם אני יודע לבקש מהבוס בקשה ולא לקבל את המילה "לא"?

 

 

במופע סטנד  אפ גרפולוגי  אפשר לענות על כל השאלות ואפילו לקבל תשובות כאן ועכשיו. לכל אחד מאיתנו ישנו ניצוץ של מוטיבציה, אולם חייבים לדעת כיצד להוציא אותו החוצה. בסדנא לעובדים עם מרדכי הגרפולוג, "עובדים" לא מעט אולם כולם נהנים ורוצים עוד ועוד וכך אפשר להוציא את המוטיבציה מהעובדים יחד עם היכולת ליצור חיבור טוב יותר או להכיר את העובדים יותר ברמה האישית.

 

אנחנו יודעים שבשביל חלק גדול מהעובדים מקום העבודה משמש כבית שני וההספק של העובדים מגיע דרך הדלק הנקרא מוטיבציה אותה המנהלים צריכים לספק לעובדים.

 

בסדנא לעובדים אפשר ללמוד המון על אישיות העובדים. בעזרת הניסיון והזמן יצרנו עבורכם   סדנא לעובדים אשר יכולה ליצור אצלם המון מוטיבציה. במהלך הסדנא הם מקבלים טיפים לחייהם האישיים וגם המקצועיים ומרגישים כיצד החיבור והגיבוש נוצר אפילו עם אנשים שהם לא כול כך מכירים מהעבודה וזאת משום שהם חייבים לשתף עימם פעולה במשימות השונות (עם המון כיף כמובן).

 

סטנד אפ גרפולוגי מורכב משלושה חלקים עיקרים; המשתתפים כותבים, מציירים וחותמים וע"י הפעולות הללו הם מקבלים טעם של עוד. המשתתפים פעילים ולא שומעים רק הרצאה פרונטאלית  יבשה ומשעממת, והפעילות העשירה נותנת להם אפשרות לבדוק את הדברים גם על אנשים שקרובים אליהם.

 

עלינו לדעת שהעובדים הם חלק מאוד חשוב בהנעת החברה ונשאלת השאלה מדוע אנחנו רואים חברה שמס' העובדים שלה מצומצם אולם העשייה היא גדולה? המוטיבציה לעבודה צריכה להיות במודעות של העובד. הקושי הוא לשמור על חיבור בין העובדים וזאת משום שלעיתים ישנם עובדים שמתחלפים, אולם תמיד נשאר הגרעין הוותיק שתפקידו להעביר את המסר לעובדים החדשים.

 

בסדנא לעובדים המועברת בהומור ע"י מרדכי הגרפולוג עם היכולת שלו ללמוד את הקהל שעומד מולו והדבר החשוב ביותר לא לפגוע באף עובד בצורה אישית לבין היכולת לשלב בין צחוק והומור אולם לא למנוע את הרמה הגבוהה של המופע, הם סוד ההצלחה!