גיבוש צוות

התקשורת היום יומית היא אחת הכלים המרכזים בחיים שלנו בכדי ליצור חיבור או ידע. נשאלת השאלה האם אני בעל תקשורת חברתית טובה? האם אני יודע לבקש מהבוס בקשה ולא לקבל את המילה "לא"?

 

 

במופע סטנד  אפ גרפולוגי  אפשר לענות על כל השאלות ואפילו לקבל תשובות כאן ועכשיו. לכל אחד מאיתנו ישנו ניצוץ של מוטיבציה, אולם חייבים לדעת כיצד להוציא אותו החוצה. בסדנא לעובדים עם מרדכי הגרפולוג, "עובדים" לא מעט אולם כולם נהנים ורוצים עוד ועוד וכך אפשר להוציא את המוטיבציה מהעובדים יחד עם היכולת ליצור חיבור טוב יותר או להכיר את העובדים יותר ברמה האישית.

 

אנחנו יודעים שבשביל חלק גדול מהעובדים מקום העבודה משמש כבית שני וההספק של העובדים מגיע דרך הדלק הנקרא מוטיבציה אותה המנהלים צריכים לספק לעובדים.

 

בסדנא לעובדים אפשר ללמוד המון על אישיות העובדים. בעזרת הניסיון והזמן יצרנו עבורכם   סדנא לעובדים אשר יכולה ליצור אצלם המון מוטיבציה. במהלך הסדנא הם מקבלים טיפים לחייהם האישיים וגם המקצועיים ומרגישים כיצד החיבור והגיבוש נוצר אפילו עם אנשים שהם לא כול כך מכירים מהעבודה וזאת משום שהם חייבים לשתף עימם פעולה במשימות השונות (עם המון כיף כמובן).

 

סטנד אפ גרפולוגי מורכב משלושה חלקים עיקרים; המשתתפים כותבים, מציירים וחותמים וע"י הפעולות הללו הם מקבלים טעם של עוד. המשתתפים פעילים ולא שומעים רק הרצאה פרונטאלית  יבשה ומשעממת, והפעילות העשירה נותנת להם אפשרות לבדוק את הדברים גם על אנשים שקרובים אליהם.

 

עלינו לדעת שהעובדים הם חלק מאוד חשוב בהנעת החברה ונשאלת השאלה מדוע אנחנו רואים חברה שמס' העובדים שלה מצומצם אולם העשייה היא גדולה? המוטיבציה לעבודה צריכה להיות במודעות של העובד. הקושי הוא לשמור על חיבור בין העובדים וזאת משום שלעיתים ישנם עובדים שמתחלפים, אולם תמיד נשאר הגרעין הוותיק שתפקידו להעביר את המסר לעובדים החדשים.

 

בסדנא לעובדים המועברת בהומור ע"י מרדכי הגרפולוג עם היכולת שלו ללמוד את הקהל שעומד מולו והדבר החשוב ביותר לא לפגוע באף עובד בצורה אישית לבין היכולת לשלב בין צחוק והומור אולם לא למנוע את הרמה הגבוהה של המופע, הם סוד ההצלחה!

 

גיבוש צוות להקיף תחומים רבים

 

תחום הגרפולוגיה ידוע כתחום מקיף ביותר, הכולל מגוון גדול של נושאים ולכן הוא ירתק כל אדם, כי הרי כל אחד כותב או מצייר ואפילו שרבוט וציור של ילד אפשר לנתח ולספר עליו רבות. לכן במהלך סדנאות מרתקות אלו נגלה דברים מרתקים על עצמנו וגם על הסובבים, מהו למשל האופי שלנו, וכל זאת מבלי לפגוע בפרטיות כמובן אלא בדרך מהנה ביותר של שעשוע ושל משחק, נוכל לאבחן נושאים כמו האם אנחנו טיפוסים בטוחים, מדברים הרבה, אולי כאלה שפחות עושים, ביישנים או בעלי ביטחון, אוהבים לתת או לקבל, רומנטיקנים ורגישים או קשוחים, והכל באווירה מבדרת, באירוע שהוא מקורי ומרתק. נוכל להכיר גם את יסודות הגרפולוגיה, סוגי הכתב או החתימות, נוכל לזהות טיפוסים ועוד.

 

להנאה אין סופית גיבוש צוותים

 

אז אם אתם מחפשים אירוע מקורי ומיוחד לבני המשפחה ובוודאי לעובדים שלכם, כך עם פעילות מקורית כל כך הם ידעו בשמחה שחושבים עליהם ובערב הזה הגיבוש ההנאה כבר מובטחים והפעילות מרתקת, לרגע אחד יוצאים מן השגרה או מסביבת העבודה, והפעילות החברתית מקסימה ומהנה במיוחד. אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם שיקבלו את סדנת הגיבוש הזו יכירו תודה, וזה יצור אצלם הערכה, חשוב לתת בסדנא את ההרגשה של הנאה גדולה מהאירוע ואף יציאה מהנה לבילוי. הפעילות הזו באמצעות גרפולוגיה היא דרך של משחק אך גם מנתחת בצורה מרתקת כל אדם, והיא בדיוק מה שאתם צריכים לאירועים.

 

גיבוש הצוות לאירוע חברתי מהנה

 

אז אם אתם רוצים להפיק אירוע חברתי מקורי, סדנאות והרצאות בגרפולוגיה יתאימו לכל גיבוש צוות בהצלחה, המגוון הרחב של סדנאות בנושא המרתק הזה אם זה לערבי כיף, ואם זה לחברות ולעסקים בכל רחבי הארץ, הוא רב ועשיר ומרתק כל אחד בקלות רבה. הניסיון הרב שלנו כולל אינספור הרצאות או סדנאות בתחום הגרפולוגיה, כולל פענוח של ציורי ילדים, או פענוח ופרשנות של החתימות שלכם ומשמעותן ועוד, אין ספק כי התחום מעניין כל אדם וזוהי הפעלה מקורית במיוחד לכל ערב חברתי ובעיקר לגיבוש חברתי. המטרה העיקרית שלנו בהפעלת ההרצאות והסדנאות האלה היא לגבש את העובדים, את האורחים או את הצוות, ולמעשה את כל המוזמנים, כך שאין זה משנה מהי סיבת ההתכנסות. לגבש את האורחים ובעיקר עובדי בצוות חברתי זה יהיה תמיד מרתק לעשות זאת באמצעות פענוח כתב היד, החתימות שלהם ועוד.

 

גיבוש צוות