גיבוש צוות

גיבוש לאירוע החברתי המושלם של הצוות

 

ערב לגיבוש צוות בעיקר במקומות העבודה יכול לכלול בתוכו מגוון של נושאים להפקה- למשל אירועי גיבוש צוות העובדים, אירועים המיועדים לעובדים ומהווים כנס חשוב לסיכום שנת העבודה, אירועי צוות שהם שיווקיים יותר ומיועדים לפרסום כלשהו, תמיד חשוב ליצור את האירוע החברתי המושלם גם אם זה לפרסום העסק או החברה, כל הפקה של אירועי חברה שהם צריכים לתרום בכל דרך לאווירה מוצלחת ולהשגת ערך מוסף והנאה במיוחד כשהמטרה היא יותר לגבש את הצוות ופחות לחשוב על התועלת לעתיד. וכאן נכנסת לתמונה הפעילות המהנה ביותר של גרפולוגיה לגיבוש ערבי עובדים או בכנסים, זה מרתק את כולם, כל אחד רק מחכה שיספרו עליו לאור כתב היד ויתנו לו טיפים בכל תחום, זו לא רק הנאה באירוע, אלא גם סקרנות, כיף והרבה מידע מועיל ושימושי, כי כידוע כתב היד היא כמו סוג של רנגטן והיא לא יכולה לשקר לגבי אופי האדם, תכונותיו ואת זה כל אחד אוהב לקבל- ניתוח אופי עם מידע שימושי רב.

 

ההנאה בגיבוש הצוות כבר מובטחת

 

לעובדים שלכם מגיע פינוק, ושידעו שחושבים עליהם עם ערב גיבוש צוות בו ההנאה כבר מובטחת, ולא רק מעמיסים עליהם מטלות, לכן יש להגדיש שם יותר את נושא הפעילות החברתית שתהיה מוקדשת לעובדים, שתיצור אצלם את ההערכה על העבודה הטובה והנאמנה שעשו למענכם, חשוב לתת להם הרגשה של הנאה גדולה מהאירוע ואף יציאה מהנה לבילוי מיוחד כלשהו. והפעילות הזו באמצעות גרפולוגיה שהיא דרך של משחק אך גם מנתחת בצורה מעולה ומרתקת כל אדם, היא בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע הגיבוש שלכם.

ההפעלה הקשורה בנושא של ערב גיבוש צוות, זה בהחלט יוכל להבדיל את האירוע מלהיות אירוע רגיל ושגרתי לאירוע מיוחד ולחלוטין בלתי נשכח. לאחר שנבדוק כל פרמטר לשם הפקת האירוע המושלם ביותר כגון את גודל התקציב שלא ישאיר אתכם מוגבלים בשום שלב, נבדוק גם את מספר המשתתפים באירוע או בכנס האם אלו זוגות מוזמנים או יחידים בלבד, האם המוזמנים הם מנהלים מובילים או אולי זה קהל צעיר יותר או מבוגר בגילו ועוד, וכן יש לשקול כמובן את אופי האירוע ואת הקונספט הכללי של האירוע או הכנס- זה היתרון בהזמנה של גיבוש צוות עובדים עם פעילות גרפולוגית- זה מתאים בקלות לכל אחד, לכל סוג של אירוע ולכל גיל. כשאומרים גרפולוגיה זה פשוט מעניין.

גיבוש צוות הינו בין המטלות הפחות פשוטות העומדות בפני מנהל עבודה. כל מי שאי פעם ניהל קבוצת אנשים, הוביל קבוצה או הדריך אנשים צעירים או מבוגרים, יודע כי לא מדובר בעניין של מה בכך. על מנת לעורר אנשים שלא תמיד מכירים אחד את השני בצורה טובה, לפעול יחד למען מטרה משותפת, יש צורך "להוציא" אותם מאזור הנוחות באמצעים שונים ומשונים.

 

מחקרים רבים נערכו במטרה להבין מה גורם לאנשים לגלות יותר מוטיבציה ולפעול בשיתוף פעולה להשגת מטרה משותפת. אחד הגורמים החשובים ביותר הוא הערבות ההדדית והפגנת הדוגמה על ידי המנהל. נמצא כי גיבוש צוות יכול להיות אפקטיבי במיוחד כאשר העובדים זוכים להכיר אלו את אלו מחוץ למקום העבודה ומפתחים שיחות חברותיות שאינן קשורות ישירות לנושא שהפגיש ביניהם.

 

ערבי צוות, בדיוק כמו ימי הולדת למבוגרים, מצריכים חשיבה נוספת. שלא כמו ימי הולדת לילדים המבוססים בעיקר על אטרקציות ופעולות חברתיות חוויתיות, ימי הולדת למבוגרים וערבי גיבוש צוות מצריכים פעילות המבוססת גם על האינטלקט.

 

על מנת לבחור את הפעילות הטובה ביותר לצורך גיבוש הצוות, חשוב לבחון את המאפיינים של חברי הקבוצה ולהתאים להם את הפעילות הטובה ביותר. האם מדובר בחבר'ה צעירים או מבוגרים? האם מדובר בקבוצה של נשים או גברים, או שמא קבוצה מעורבת? האם האנשים הם דינמיים ופעלתנים או שמא מדובר בקבוצה של אנשים שכלתנים המעדיפים פעילויות שקטות? גורמים אלו מהווים פרמטרים חיוניים בבחירת אופי ערבי הגיבוש לצוות שלכם, יהיה צוות זה אשר יהיה.

 

אחת הפעילויות שמהוות אטרקציה משמעותית ויכולות להוציא את הצוות מתוך התפיסות אליהן הוא מורגל היא ערב גרפולוגיה המאפשר למשתתפים לגלות פרטים על עצמם דרך הכתב. ערב הגרפולוגיה מתוכנן וערוך באופן הגורם לחשיבה, מעורר השתתפות ורצון לנצח בתחרויות השונות וכן יוצר גיבוש חברתי בין הקבוצות הפעילות הודות לרצון להשיג מטרה משותפת.

 

הפעילויות המשותפות לחברי הקבוצה מעוררות נכונות לערבות הדדית, רצון לנצח ויכולת לעבוד במשותף מבלי להשקיע יותר מדי בהתנהגויות המעיבות על הקשר האותנטי במשך היומיום. הודות לפעילויות מסוג זה, האנשים שמאחורי העובדים מגלים את זהותם וחוברים יחדיו על מנת להשיג את המטרה המשותפת. הערבות ההדדית המשותפת למשתתפי הערב מאפשרת יציאה מהמוכר והידוע ויצירת אינטראקציה חיונית ומלאת שמחת חיים, מוטיבציה ושיתוף פעולה בין החברים הפעילים בקבוצה. התחרותיות מעוררת התנהגויות יוצאות מגדר הרגיל, המאפשרות את החברותא ואת הנכונות לעבוד אחד למען השני.

 

סדנאות גיבוש - להפיק אירוע חברתי מהנה

 

אם אתם רוצים להפיק אירוע חברתי מקורי ומהנה, סדנאות גיבוש צוות והרצאות בגרפולוגיה יתאימו לכל גיבוש בהצלחה רבה, המגוון הרחב של הרצאות וסדנאות בנושא המרתק הזה, אם זה לערבי כיף פרטיים, ואם זה לחברות ולעסקים בכל הארץ, הוא רב ועשיר ומרתק כל אחד בקלות רבה. עם הניסיון הרב שלנו עם אינספור הרצאות או סדנאות בתחום הגרפולוגיה, כולל פענוח של ציורי ילדים, או פענוח ופרשנות של החתימות שלכם ומשמעותן ועוד, אין ספק כי התחום מעניין כל אדם וזוהי הפעלה מקורית במיוחד לכל ערב חברתי ובעיקר לגיבוש חברתי. המטרה העיקרית שלנו בהפעלת ההרצאות והסדנאות האלה היא לגבש את העובדים ואת הצוות, ולמעשה את כל האורחים אין זה משנה מהי סיבת ההתכנסות או המסיבה. לגבש את האורחים ובעיקר עובדי בצוות חברתי זה יהיה תמיד מרתק ומקורי לעשות זאת באמצעות פענוח כתב היד שלהם, החתימות שלהם, או הציורים ועוד.

 

 

גיבוש - מגוון סדנאות בתחומים מקיף

 

תחום הגרפולוגיה מקיף מגוון גדול של תחומים ולכן הוא מרתק כל אדם, כי הרי כל אחד כותב ומצייר ואפילו ציור של ילד אפשר לנתח ולספר עליו רבות. לכן במהלך הסדנאות גיבוש המרתקות כאלו נגלה דברים מרתקים רבים על עצמנו וגם על הסובבים אותנו, מהו האופי שלנו, כל זאת מבלי לפגוע בפרטיות אלא בדרך מהנה של משחק, נוכל לאבחן נושאים כמו האם אנחנו טיפוסים מוחצנים, מדברים הרבה, אולי פחות עושים, ביישנים או בעלי ביטחון רב, אוהבים לתת או רק לקבל, רומנטיקנים ורגישים או קשוחים מאד והכל באווירה מבדרת וחיובית, באירוע כייפי ומרתק. נוכל להכיר גם את יסודות הגרפולוגיה, סוגי הכתב או החתימות הקיימים, זיהוי טיפוסים, זיהוי אופי לפי ציורים מסוימים ועוד.

 

סדנאות גיבוש הנאה אין סופית

 

אז גם לבני המשפחה ובוודאי לעובדים שלכם מגיע אירוע צוות מקורי במיוחד, כך הם ידעו בשמחה שחושבים עליהם ובערב הגיבוש ההנאה כבר מובטחת והפעילות מרתקת, לרגע אחד יוצאים מן השגרה או מסביבת העבודה המעייפת, והפעילות החברתית מקסימה ומהנה במיוחד. אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים שהאורחים שיקבלו את סדנת הגיבוש הזו יכירו לכם תודה, וזה יצור אצלם את ההערכה, חשוב לתת בסדנא את ההרגשה של הנאה גדולה מהאירוע ואף יציאה מהנה לבילוי מיוחד. הפעילות הזו באמצעות גרפולוגיה היא דרך של משחק אך גם מנתחת בצורה מרתקת כל אדם, והיא בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע שלכם.