גרפולוג להרמת כוסית לפסח

במחזמר "טוביה החולב" שר חיים טופול: "נשתה נשתה לחיים"… והנה חלפה לה עוד שנה ופסח כבר בפתח. האחראים דואגים במקום העבודה לכנס את כול העובדים ולהרים כוסית לחיים לכבוד החג..

 

אכן חג החירות בפתח והגיע הזמן להשיק את הכוסות ולאחל לכול העובדים המשך שנה פורייה ומוצלחת. כיום יותר ויותר חברות כבר לא מסתפקות ברבע שעה של ברכות והופכים את הרמת הכוסית לפסח, לאירוע של ממש גיבוש צוות.

 

הנה מגיע לו הרגע בו מתאספים יחד כול העובדים, הן הזוטרים, הן הבכירים והן ההנהלה הראשית ומברכים זה את זה בחג שמח תוך הרמת כוסית לפסח. הבוסים מפליגים בשבחם של העובדים החרוצים וכולם מרגישים מקורבים ומגובשים ומרגישים נטענים באנרגיה לשנה הבאה..

 

שוברים את השגרה

בחברות וארגונים רבים גוברת המודעות שטקס הרמת כוסית לפסח צריך להיות קצת אחר מאשר רק השקת כוסות וברכות. ברוח מחלקות משאבי אנוש מפקידים את האירוע בידי מפעיל שישדרג אותו ובכך תוכל החברה/ארגון להראות לעובדיה שמקום העבודה שלהם אינו רואה בהם רק עובדים, אלא דואג להם לכול צורכיהם האחרים כך שהם יוכלו לחוש את הפרגון שיגביר להם את תחושת מוטיבציה להמשך.

 

מזמינים גרפולוג להרמת כוסית לפסח

אם בעבר התוכנית האומנותית בטקס הרמת כוסית לפסח כללה נאום מפיו של מנכ"ל החברה ובעקבותיו עלו לנאום יתר חברי ההנהלה, כיום ניתן לשלב בהרמת כוסית תכנים בידוריים וערכיים אשר ינעמו לעובדים ויהפכו את הרמת הכוסית לחוויה בלתי נשכחת. עם גרפולוג לאירוע שלכם יזכו העובדים לאירוע מבדר ומרתק אשר יכניס אותם לחג עם חיוך. פלאי הגרפולוגיה יראו לכולם כיצד ניתן לעשות 'סדר' בחיים, כיצד ניתן לשפר ולשדרג את חיי הזוגיות שלנו, כיצד נוכל להזמין ברכה והצלחה לחיינו וכיצד נוכל לקבל קידום בעבודה.

 

לצאת מהמשרד

אתם לא חייבים לערוך את אירוע הרמת כוסית לפסח במשרד. ניתן לערוך את האירוע בשילוב ארוחת בוקר/צהריים/ערב, או בגן אירועים, או באחד הפארקים ברחבי הארץ, בספא או בכול מקום אחר כיד הדמיון הטובה.

 

להפוך הרמת כוסית לפסח לאירוע שלם

החלטתם להשקיע בהרמת כוסית לפסח? נצלו אם כבר את ההפוגה והפכו את האירוע ליום כיף כך שתוכלו לשלב סדנא מדליקה בגרפולוגיה עם הרמת הכוסית לפסח ובכך תזכו לתת חוויה מדהימה לעובדיכם, אותה הם לא ישכחו לעולם.

גיבוש צוות