גרפולוג - רעיון מבריק למסיבת רווקים ורווקות

 

את עומדת להפוך בקרוב לכלה? מזל טוב! איזו בשורה מרגשת זאת בשבילך ובשביל שאר העולם.

 

לפני שאת 'נחטפת' על ידי בעלך לעתיד לכול החיים את בטח יודעת היטב כי זהו הזמן לחגוג עם החברות שלך משום שזוהי הזדמנות אשר לא תחזור על עצמה בזמן הקרוב ולכן כלות רבות משתמשות בשירותי האינטרנט על מנת להרים אירוע יפה ומגניב אשר ייהנו בו כל החברות.

 

תני לגרפולוג לארגן לך מסיבה 'אש'!

אם חשבת כי את עכשיו עומדת לשבור את הראש בהפקת האירוע של מסיבת הרווקות שלך, אז את יכולה בהחלט לנשום לרווחה.  כיום בזכות שירותי האינטרנט, את תוכלי לתת את הדגש על מה שאת באמת מעוניינת לערוך במסיבת רווקות שלך ולבחור לעצמך את האמן הטוב ביותר. עם גרפולוג שינהל את כל העניינים בקפידה ובתשומת הלב הטובה ביותר בעבורך, תזכי במסיבת רווקות הישר מהסרטים.

 

חתן שים לב – ערב מיוחד גם בשבילך

לא רק לכלות ניתן להשתמש בשרותי הגרפולוג אלא גם לחתנים אשר מעוניינים לעשות לחבר'ה ערב שונה מהרגיל, ערב בו חוץ מחשפנית והמון אלכוהול, החבר'ה גם יוכלו ללמוד משהו על עצמם. ערב שכזה מוליד אחריו חברויות בלב ובנפש.

 

אם הנכם מעוניינים בערב שכזה, הדרך לגרפולוג קלה וכל שעליכם לעשות הוא לאסוף את הכסף על מנת לארגן לעצמכם מסיבת רווקים מוצלחת וחווייתית.

 

האם ניתן לשלב פעילות במסיבות רווקות/קים?

 

כל אחד יגיד לכם כי המפתח להצלחת האירוע הוא גמישות ומקוריות. אם ברצונכם לשחק משחקי חברה או לעשות סטנד אפ – השמיים הם הגבול. חשוב להקשיב לרצונם של החברים/רות על מנת לערוך מסיבת רווקות/ים טובה ואיכותית אשר תניב את פירותיה במהרה ואתם תוכלו ליהנות מחבר'ה מאוחדים ומגובשים – וכל זאת בזכות ערב רווקות/ים אותו אתם יזמתם.

 

מהי הבחירה הנכונה?

 

בערב זה חייבים 100% הצלחה ולכן צריך להקפיד על כמה כללים שהם נכסי צאן ברזל. את/ה מזמינים אנשים מתקופות שונות ולכן זאת הפעם הראשונה שהם נפגשים וישנו מתח או הרגשה לא נוחה ולכן חייבים 'לשבור' את הקרח בתחילת הערב. במופע סטנד – אפ גרפולוגי זה קורה !!!

 

לאחר שיצרנו חיבור בין האנשים אנו חייבים להמשיך במשימות משותפות כדי ליצור גירוי אצל כל המשתתפים, זאת אומרת לפנות בצורה ישירה אל כל אחת/אחד בנפרד ולספר קצת על עצמה/עצמו אולם מבלי לפגוע או לחשוף אותם.

 

ישנם בעלי מקצוע רבים שמנצלים את הסיטואציה הזאת ויוצרים צחוקים על חשבון החברים שלכם, איתנו זה לא יקרה!! במופע סטנד אפ גרפולוגי קורע מצחוק אתם מרוויחים שלוש ציפורים במכה אחת: צחוקים, שיתוף פעולה של כל הנוכחים וטיפים לחיים האישים שלכם בנושאים כמו: זוגיות, כיוון מקצועי, כסף ופרנסה, אנרגיות בבית ועוד.

 

גיבוש צוות