ערב גיבוש צוות

 

ערב גיבוש צוות כל היתרונות בערב אחד

 

ערב גיבוש צוות הוא ערב אליו מוזמנים אנשי צוות של מקום עבודה או ארגון מסויים וזאת על מנת ליהנות יחדיו מהרצאה או פעילות דינאמית כלשהי. המטרה העיקרית של ערב זה היא לקרב ולגבש בין האנשים וזאת על ידי פעילות שאינה קשורה לעבודה ומחוץ לכתלי אותו מקום בו הם מורגלים להיפגש. אם גם אתם אמונים על תכנון ערב גיבוש לצוות שלכם בעבודה, בלימודים או במקום בו אתם מתנדבים ואינכם יודעים מהי הפעילות המהנה והמתאימה ביותר עבור ערב שכזה, במאמר זה נרחיב אודות אחד התחומים המרתקים ביותר והמתאימים לערב של גיבוש הצוות: ערב גרפולוגיה.

 

ערב גיבוש צועדים יחד לעבר עתיד פרודוקטיבי יותר עם הצוות

 

אם בעבר, רוב בעלי העסק והמנהלים לא רצו לבזבז את זמנם על תכנון ערב גיבוש צוות וזאת משום שסברו שמדובר על ערב שאינו קשור לעיסוק של העובדים במקום העבודה ואינו מוביל לפרודקטיביות כלשהי במקום העבודה. כיום, כל מנהל מודע לעובדה שערבים אלו הם בגדר חובה בכל חברה שמעוניינת בעובד מרוצה. נכון להיום לא מספיק להעניק תנאים אלו ואחרים במקום העבודה, אלא גם חשוב שהעובד יהנה מרווחה מלאה. דבר זה ניתן ליצור על ידי ערב מגבש שיעזור לעובד להרגיש שייכות למקום העבודה שלו, לקולגות שעובדים איתו ולמנהלים האחראים עליו.

 

ערב גיבוש מה היתרונות לצוות

 

ערב גיבוש של צוות עובדים הוא ערב בו העובדים יחשפו אחד אל השני ויגיעו לקירבה מסוימת, שתעזור להם לעבוד יחדיו באופן טוב יותר במקום העבודה תוך שהם מגעים לפרודוקטיביות טובה יותר. בנוסף, ערבי צוות בדרך כלל גורמים לעובדים לחוש הערכה למקום העבודה ולאותם מנהלים אשר דאגו להוציא אותם לפעילויות מהנות עם חבריהם. הם חשים טוב יותר עם המנהלים שלהם, אשר הצטרפו לפעילות והם חשים שהם מגובשים יותר גם במקום העבודה. אם גם אתם מעונייים להפוך את העובדים שלכם למסופקים יותר ופרודוקטיביים יותר ואם אתם מעוניינים להכיר את אופי העובדים שלכם והכישורים הטבעיים שלהם, ערב גיבוש צוות יעניק לכם, המנהלים, את האפשרות להעריך מחדש את העובדים שלכם ואת כישוריהם.

 

היתרונות של ערב גיבוש גרפולוגי לצוות

 

אז אם אתם מעוניינים לשפר את התקשורת הבין אנשי הצוות שלכם, להעלות את המורל בקרב העובדים, להתרענן ולחזור לעבודה עם כוחות מחודשים הגיע הזמן לבחור את התוכן לערב הגיבוש. אחד מהתחומים המרתקים ביותר ולכן מנהלים רבים מחליטים לשבץ אותו ביום גיבוש של הצוות שלהם הוא תחום הגרפולוגיה. כאן, בערב סטנד אפ גרפולוגיה מצחיק, קלילה ומהנה, מרדכי שרם יציג בפני העובדים שלכם את כל האפשרויות הטמונות בגרפולוגיה. כאן יעקב, יכיר לאנשי הצוות אחד את השני בהומור ובדרכים משעשעות תוך שהוא נתח את כתב היד של עובד אחד, את החתימה של העובד האחר ואת השרבוט של עובד נוסף. ערב גרפולוגיה מצחיק ומהנה  הוא ערב מקורי ומצחיק בו מרדכי הגרפולוג יספק לכל העובדים את כל התשובות לכל השאלות החשובות ביותר, שאלות כמו 'איך אני יכול לשדרג את האנרגיה הזוגית שלי'? 'מה החתימה שלי אומרת עלי ועוד?'.

 

 

 

ערב גיבוש ההנאה כבר מובטחת לצוות

 

עובדים אוהבים להרגיש טוב במקום העבודה שלהן ושמפנקים אותם, כלומר שידעו שחושבים עליהם עם ערב גיבוש צוות בו ההנאה מובטחת, ולא רק מעמיסים עליהם מטלות, לכן יש להגדיש יותר את נושא הפעילות החברתית שתהיה מוקדשת לעובדים, להביע את ההערכה על העבודה הטובה והנאמנה שעשו למענכם, חשוב לתת לעובדים הרגשה של הנאה גדולה מהאירוע ואף יציאה מהנה לבילוי מיוחד כלשהו. והפעילות הזו באמצעות גרפולוגיה שהיא דרך של משחק אך גם מנתחת בצורה מעולה ומרתקת כל אדם, היא בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע הגיבוש שלכם.

 

ערב גיבוש לאירוע החברתי המושלם לצוות

 

כדי ליצור את האירוע החברתי המושלם יש לתכנן אותו בחכמה ובקפידה, ערב לגיבוש צוות בעיקר במקומות העבודה יכול לכלול בתוכו מגוון של נושאים להפקה, למשל אירועי גיבוש צוות העובדים, אירועים המיועדים לעובדים ומהווים כנס חשוב לסיכום שנת העבודה, אירועי צוות שהם שיווקיים יותר ומיועדים לפרסום כלשהו, תמיד חשוב ליצור את האירוע החברתי המושלם גם אם זה לפרסום העסק או החברה, כל הפקה של אירועי חברה שהם צריכים לתרום בכל דרך לאווירה מוצלחת במיוחד כשהמטרה היא יותר לגבש את הצוות ופחות לחשוב על התועלת לעתיד. וכאן נכנסת לתמונה הפעילות המהנה ביותר של גרפולוגיה לגיבוש ערבי עובדים או בכנסים, זה מרתק את כולם, כל אחד רק מחכה שיספרו עליו לאור כתב היד ויתנו לו טיפים בכל תחום, זו לא רק הנאה באירוע, אלא גם סקרנות, כיף והרבה מידע מועיל, כי כידוע כתב היד לא יכול לשקר לגבי אופי האדם, תכונותיו ואת זה כל אחד אוהב לקבל, את הניתוח אופי עם מידע שימושי.

 

לייחד את אירוע גיבוש הצוות

 

גרפולוגיה היא תחום מעניין וההפעלה שקשורה בנושא של ערב גיבוש צוות, זה בהחלט יוכל לייחד את האירוע מלהיות עוד אירוע רגיל ושגרתי לאירוע מיוחד ובלתי נשכח. לאחר שנבדוק כל נושא לשם הפקת האירוע המושלם ביותר כגון את גודל התקציב, נבדוק גם את מספר המשתתפים באירוע או בכנס האם אלו זוגות מוזמנים או יחידים, האם המוזמנים הם מנהלים או אולי זה קהל צעיר מבוגר בגילו, וכן יש לשקול כמובן את אופי האירוע ואת הקונספט הכללי של האירוע או הכנס- זה היתרון בהזמנה של גיבוש צוות עובדים עם פעילות גרפולוגית- זה מתאים בקלות לכל אחד, לכל סוג של אירוע ולכל גיל.

 

 

 

כעת, שכל שנותר לעשות הוא להזמין ערב  גיבוש צוות מהנה וכיפי הכולל את כל התשובות החשובות ביותר בחיים והכל תוך קריאת כתב היד שלכם. בהצלחה!