גרפולוג לימי גיבוש עובדים

 

איזה כיף להגיע בבוקר לעבודה ולדעת שמחכה לכם בוקר קסום ושמישהו שם "למעלה" (בהנהלה) חשב עליכם ויצר עבורכם את יום הכיף הגדול ביותר – יום גיבוש עם גרפולוג.

 

את רוב שעות היום אנו מבלים בעבודה. מוסדות עבודה רבים הבינו את החשיבות ביצירת סביבת עבודה נעימה והחליטו להשקיע בתכנון ימי גיבוש לעובדים. אלה לא מחייבים יציאה החוצה מסביבת העבודה משום שלעיתים עדיף להישאר במשרד. ניתן להזמין גרפולוג או פעילות מגבשת אחרת. בחירת פעילות גיבוש צריכה להיקבע על ידי כמה פרמטרים:

 

 

 

תועלת העובדים

ימי גיבוש טובים יתנו לעובדים הרגשה שהם יצאו עם משהו. זה יכול להיות פעילויות שהקנו להם כלי עבודה לעבודת צוות או משהו על עצמם באופן אישי. אם תביאו למשל מנתח ציורי מבוגרים תוכלו לתת לעובדים תובנות חדשות על עצמם ועל חבריהם לעבודה.

 

שימו לב בבחירת פעילות גיבוש להתאים את הפעילות לאופי העובדים. אם רוב העובדים שלכם הם אנשים סגורים וביישנים אל תביאו פעילות גיבוש הדורשת מהם להיפתח לגמרי באופן קיצוני.

 

תועלת החברה

ימי גיבוש מביאים תועלת בכמה מישורים. ראשית אתם נותנים לעובד הרגשה שאכפת לכם ממנו ואתם רוצים להעשיר אותו בכל מיני מישורים. שנית יצרתם סביבת עבודה נעימה יותר.

 

כשאנשים עוברים יחד חוויות הם מתגבשים לכדי קבוצה. גיבוש קבוצה בסביבת עבודה יוצר תועל מצוינת ויעילה לחברה, התפוקה מצוות מגובש תהיה טובה פי כמה מצוות שאינו מגובש.

 

מדד ההצלחה

ימי גיבוש לעובדים ימדדו בהצלחתם אם יצליחו לשבור את הקרח בין העובדים וילמדו אותם עבודת צוות. צוות שלא מכיר אחד את השני יעבוד בדיסטנס וייתן תפוקה קטנה לעומת צוות שמכיר ומגובש.

 

כדי שיום גיבוש יצליח כדאי למצוא מכנה משותף לכל העובדים ולעבוד לפיו. ניתן גם ליצור להם תמריץ או מטרה כדי להיות צוות יותר טוב.

 

פעילות גיבוש טובה יכולה להיות פעילות שנותנת לכולם את אותה הפעולה כמו למשל גרפולוג. כולם צריכים לכתוב כמה שורות על עצמם והגרפולוג מנתח את הכתב של כל אחד, כך גם מכירים זה את זה ולומדים דברים חדשים. עם זאת יש לשים לב שלא מגיעים לפסים אישיים מידי.

 

מדד ההצלחה של פעילויות גיבש אינו מוכח רק ביום עצמו אלא לאורך זמן, נסו והיווכחו! התקשרו עכשיו 052-6928897 ותענו בחמימות.

גיבוש צוות