גרפולוגיה - ערב גיבוש

ערב גיבוש

 

אם גם אתם חשים שהרבה זמן לא ראיתם את כל המשפחה, את כל החברים או שהעובדים שלכם עייפים ושחוקים משגרת ימי העבודה העמוסים, יש לכם אפשרות לארגן עבורם ערב גיבוש מהנה ומלא בצחוקים. ערב שיעזור לכם להפגיש ביניהם, לקרב אותם ולרענן את שגרת חייהם. מעוניינים לדעת על מה מדובר? התשובה היא: ערב של גיבוש גרפולוגי.

 

קצת על הגרפולוגיה

 

אחד התחומים המעניינים הוא תחום הגרפולוגיה ומדי שנה אנשים רבים נרשמים אל קורסים המלמדים אותם את רזי הגרפולוגיה ומשלמים עבור הרצאות מעניינות בתחום. גרפולוגיה היא תחום בו מנתחים את כתב היד של האדם ומקשרים בין כתב היד לבין אישיותו. מומחים רבים מכנים את תורת הגרפולוגיה תורת כתב המוח ומתייחסים אל כתב היד של כל כותב כטביעת אצבע. גרפולוגים מומחים מצליחים לאבחן את האישיות של האדם על פי כתב ידו וכן לספר לו מהן החוזקות והחולשות שלו, תחומי העניין שלו ועוד. נכון להיום משתמשים בגרפולוגיה לא רק למטרת תוכן מהנה באותו ערב גיבוש שמקום העבודה מחליט לערוך פעם בשנה, אלא גם בתחום המשפטי וזאת על ידי ניתוח ומתן תשובות לגבי האם מסמך או חתימה נכתבו על ידי אדם אחד או יותר, האם החתימה אכן אמיתית או מזויפת ועוד. בנוסף, מקומות עבודה רבים שוכרים את שירותיהם של גרפולוגים למטרת אבחון תעסוקתי.

 

 

ערב גיבוש עם תכנים גרפולוגיים

 

אנשים תמיד רצו ללמוד או לשמוע על הגרפולוגיה וזאת משום הנימה המיסתורית של תורה זו ומשום הפליאה מהניתוח המדויק של כתב היד על ידי מומחים בתחום. נכון להיום יש לכם אפשרות להחליט באם אתם מעוניינים ללמוד את התחום, באם אתם מעוניינים להירשם אל הרצאה שעיקרה אודות הגרפולוגיה או שמא אתם מעוניינים להזמין את שירותיו של גרפולוג במסגרת ערב גיבוש מהנה. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מזמינים גרפולוגים לערבים מיוחדים בחייהם, אם מדובר על ערב של מקום העבודה ואם מדובר על ערב מיוחד בו חוגגים לבעל שמחה משום פרישה לפנסיה, יום הולדת או כל סיבה משמחת אחרת.

 

 

ערב גיבוש גרפולוגי – נקודות חשובות

 

טרם הזמנת גרפולוג לערב המיוחד שלכם, ההמלצות שלנו היא לוודא שאותו אדם אותו אתם בוחרים לביצוע העבודה הוא אכן גרפולוג מוסמך. דבר שני חשוב לברר האם לאותו גרפולוג יש ניסיון בעמידה מול קהל. הדבר השלישי אותו מומלץ לעשות הוא להגיע להחלטה האם אתם מעוניינים בהרצאה או בערב מיוחד הכולל הרצאה והפעלה. ערב בו הגרפולוג מראה לא רק את כישוריו המקצועיים, אלא גם את כישוריו האמנותיים וככזה הוא מצליח להפוך את הערב להפעלה קבוצתית מהנה ומגבשת, הינו ערב מהנה במיוחד. במסגרת אותו ערב 'סטנד אפ גרפולוגי' תוכלו ליהנות מפיענוח של כתב היד שלכם בחתימות ובמסמכים שונים. האנשים המשתתפים באותו ערב גיבוש גרפולוגי יכירו טוב יותר אחד את השני באמצעות כתב היד ויקבלו טיפים מעשיים אותם יוכלו ליישם בחיי היום יום. אז שיהיה בהנאה!!

גיבוש צוות