גרפולוג לערב נשים

 

החלטתן לפרגן לעצמכן ערב מיוחד, ערב לנשים בלבד. השארתן את הבעל עם הילדים בבית, כל אחת מכן הכינה את ה"מתכון המנצח" שלה וקבעתן עם כמה חברות לבלות ערב נשים. עכשיו נותר רק להחליט אצל מי מהבנות לעשות את הערב ואיך גורמים לערב הזה להיות שונה ומיוחד.​​

אז מה עושים?

 

מזמינים גרפולוג שיהפוך את ערב הנשים שלכן, לערב בלתי נשכח וקורע מצחוק – צפי בסרטונים ותביני..

 

 ולאחר מכן יושבים ורושמים מכתב כזה…..

 

 

 

מה בתוכנית?

ערב נשים עסיסי ומלא הומור, על טהרת הגרפולוגיה. בערב זה תגלו על עצמכן דברים שאינכן יודעות או שכבר אינכן זוכרות … זהו ערב מפתיע שבו "תסגרו חשבון" עם העבר, ערב בו תלמדו להעריך את עצמכן מחדש.

 

מי החזקה בנשים?

בערבי נשים תגלו בעזרת מרדכי הגרפולוג עד כמה אתן חזקות אל מול הגברים, מיהי האישה האסרטיבית ביותר בכל הקבוצה, למי יש נוכחות בולטת, למי כדאי לתת בפעם הבאה לארגן את הערב, מי הבזבזנית ביותר, מי המצחיקה שיודעת גם לצחוק על עצמה כשצריך, מי הפטפטנית שמגלה לכולם את כל הסודות ועוד.

 

ציירי לי ירושה

באמצעות ציורים ושרבוטים יוכל מרדכי הגרפולוג, לעמוד על תכונות האופי של הבנות המשתתפות ולספר מי מכן הולכת לקבל ירושה ולהפוך למיליונרית, או מי תצטרך לעבוד קשה בשביל הכסף. משעשע יהיה לגלות מי מהבנות היא הבחורה המינית ביותר ומי זאת  שצריך ל"עורר" אותה. אם אתן אימהות, תוכלו לקבל גם טיפים שווים אודות ילדיכם.

 

ועל סקס עוד לא דיברנו…

יש גם מנה חמה ועיקרית. אחד הנושאים החביבים על בנות הוא סקס, זוגיות, אהבה ומה שביניהם. כל אחת מהמשתתפות תוכל באמצעות ניתוח כתב ידה "ללמד" את הבנות הנוכחות מה זאת אהבה ומה זה סקס. האמיצות והנועזות שייקחו חלק פעיל בערב יזכו גם במתנה.

 

מה היתרון של גרפולוג בערב נשים?

א. פעילות מקורית ומיוחדת.

ב. ערב נשי מהנה ומשעשע.

ג. העצמה וכוח נשי.

ד. חוויה שממנה ניתן ללמוד על החיים.

ה. ערב של כיף וצחוקים. 

 

גרפולוגיה לערבי נשים – זוהי חוויה שטרם חוויתן, עם מרדכי הגרפולוג שלכם לערבי נשים מדליקים ומלאי הומור, אז למה אתן מחכות – הרגישו בנוח להרים טלפון 052-6928897 או ליצור עימנו קשר.

גיבוש צוות