גרפולוג למסיבת סיום למורים

מארגנים מסיבת סיום שנה למורים? מעוניינים שיהיה ערב מיוחד ולא שגרתי? הגעתם למקום הנכון!

 

הנה חלפה לה עוד שנה והמורים כבר נערכים לסיומה. מה לעשות, את מי להזמין ואיך המסיבה תיראה אחרת מזו שהייתה בשנה שעברה. במסיבת הסיום למורים השנה, מצפה לכם הפתעה. הגרפולוג מרדכי שרם יגיע לערוך לכם ערב לא שגרתי בו תלמדו רבות על עצמכם בדרכים מקוריות ומשעשעות.

 

איך מצליחים במסיבת סיום למורים.

מזמינים אמן שיודע לעשות את מלאכתו, אמן שמאחוריו ישנן המלצות רבות מבתי ספר שונים ואשר שמו עובר מפה לאוזן.

 

קירוב לבבות

במסיבת סיום שנה למורים עם מרדכי הגרפולוג תחוו חוויה מיוחדת במינה. הערב מתנהל בקלילות ובהומור ומטרתו, לפני הכול, לקרב את הלבבות. במהלך הערב נערכות משימות משעשעות ומדליקות דרכן המורים ילמדו רבות על עצמם. הם יחתמו חתימות ויגלו איך ניתן ללמוד על האדם העומד מולם, האם כדאי לדבר איתו רגשית או לדבר איתו באופן הגיוני. כמו כן, יציירו המורים ציורים דרכם הם יוכלו ללמוד האם יגיע כסף לחייהם, איך הם מתנהלים עם כספים ומי הוא המורה שכדאי לו להיות בוועד.

 

מדברים על זוגיות

במהלך מסיבת הסיום למורים, ילמד מרדכי הגרפולוג איך ניתן ללמוד על חיי הזוגיות שלנו, מה קורה עם התקשורת האישית ואיך ניתן לשפר אותה. על ידי משפט "הקסם" של מרדכי, יגלו המורים, מה חושבת עליהם בן זוגם ומה הם חושבים עליו. כמו כן, יקבלו המורים 'טיפים' לחיי זוגיות מוצלחים יותר ואיך ניתן לשמר את הזוגיות.

 

"מי יציל את הבית שלי"?

בהמשך מסיבת סיום השנה למורים, הם יגלו סודות חשובים אודות הבית שלהם. מרדכי הגרפולוג יגלה להם מי היא המורה שביתה הוא בית מקדשה ואבוי למישהו שיזיז חפץ כול שהוא מהמקום ומי הוא המורה שמזמן כבר היה צריך לעשות שיפוץ בבית.

 

העבודה היא חיינו אך לא בשבילנו

במסיבת סיום השנה למורים הם יבינו האם כדאי להם להמשיך בג'וב שלהם או שבכלל כדאי להם ללכת לכיוון אחר. מי הוא זה שמתאים לו לנהל ומי הוא זה שצריך לפנות לכיוון ההיי טק. האם המורה לתנ"ך צריכה ללכת ללמוד תכשיטנות או שאולי המורה להיסטוריה צריך ללכת ללמוד עריכת דין.

 

מקבלים תשובות לכול שאלה

בערב עם מרדכי הגרפולוג יוכלו המורים לקבל תשובה לכול שאלה. כפי שכבר כתבנו, הערב מתנהל באופן לא שגרתי, משעשע ובגובה העיניים, כך שהמורים יוכלו לחזור הביתה עם 'שק' מלא טיפים וליישם אותם בחייהם.

 

לחצו כאן וגלו מה מתכנן לכם מרדכי הגרפולוג לגיבוש צוות המורים.

 

גיבוש צוות